AliExpress ten alışveriş yapan varmı?

ne alınabilir ne kadar sürede geliyor güvenli mi?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• ben 3 kere sipariş verdim, hepside sorunsuz bir şekilde geldi. ama aldıklarının gelmesi uzun sürebiliyor... en erken 2 hafta en geç 1,5 ayda geldi. (Tabi Belçika'ya, ben yurt dışında oturuyorum)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman zaman yapıyorum. Yurtdışında olduğum icin, ülkeler arası farklılıkların olabileceğini tahmin ediyorum. Genelde siparişlerim 15-30 gün arasında geliyor. Verdiğin siparişlerin değerine göre ülkeye giriş gümrük vergisi eklenmesi muhtemeldir, bunu önceden Gümrük dairesine sorup ögrenebilirsin.
    Açıkcası güvenimi sarsan bir durumla daha karşılaşmadım, fakat satış değeri yüksek olan alışverişleri pek yaptığımı söyleyemem. Daha çok bir engel çıksa, kaybolsada fazla üzerinde durup üzülmeyeceğim alışverişler yaptim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapmadım

0|1
    0|0
  • Ben yaptım 70-100tl falan
    Oradan alisveris yapacaksan satıcıya dikkat etmelisin satici ne kadar iyiyse o kadar urunun gelme ihtimali daha fazla oluyo ve pahali seyler gumrukden gecmeme ihtimali var tel vb. cok geç geldi 1 ay bekledim. Ama sonunda gayet kaliteli guzel urunler tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle güvenli tanıdıklarım alışveriş yaptılar ama brn yapmadım o yüzden kaç günde geleceğini vs bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Var ben
    Hergun yapiyorum
    Ayakabi
    Canta
    Gibi seyler yapma birde elbise falan cok kucuk ben xxl yaptim bana buranim S geldi hahaha
    Valla bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gümrüğe takılma olasılığı yüksek

0|1
    0|0
  • yaptım saat aldım 1 ay da geldi : )

0|1
    0|0
Yükleniyor...