Erkekler neden benimle konuşmaya cekiniyor?

Neden bilmiyorum ama benimle konuşmaya çekiniyorlar. Bu arada sınıfta kimse kimseyi tanımıyor diyebilirim, karma oldu.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• İticisindir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çekingen ve asi görünüyorsan ondandır

0|0
    0|0
    • 1ay

Dışa dönük ve asi olmayan biriyim. Ben de ondan düşünüyorum;yanlış imaj çizmek istemem, hepsiyle kaynaşmak, anlasmak isterim

• 1ay

Bence yaptığın büyük hata bütün herkesle kaynaşmak çok yanlış az ve öz olsun yeter

• 1ay

Az ve özü herkesle kaynaşıp onları iyi tanımadan olmuyor

• soğuksundur

0|0
    0|0
  • Ver numaranı bk bız nasıl ıltıfat edıoz konısuoz

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlamadim?

• 1ay

Sorun siz doğru imaj çizsenizde biz o doğru yolu bulamıyoruzki senin içinse derste çok cidisen bunun sagı solu beli değil bide ters bişe der yanlış anlar gbi bir bakış yarttysan ne sulancak olan sulanabiliyodur nede normal arkdasca yanına gelcek olan gelebiliodur naptın kız korkuttunmu cocukları vücut öyle iri değil deme mesela Şu an bnim çalıştıgım yerde yeni baslayan bir kız arkadas var lab. Da daha ilk gördüğümde kıza merhaba hosgeldin diyip arkamı döndüm bildiğin bn zaten ufak tefek bişeyim bu kız beni ewirir çevirir döver kimsede elinden alamaz masallah bir cinsiyeti yanlış olmuş bnce seste zatı kalın arada bı erkek sesi gbi çıkıyo koca laboartuvarda tek kız o oda hepimizden daha erkek valla umarım öyle bir imajın yoktur

• 1ay

Alakası yok, ben çıtı pıtı bir kızım😂 Ben de öyle kızlardan korkuyorum :D
      Ayrıca derste ciddi, tenefuste şakacı çok insan var cevremde -bizim okulda çokk olmasa da- . Ciddi dediysem, yine hoca espiri falan yaptimi sinifca gulerken ben yine guluyorum. Sadece onlardan farklı olarak, dersi ciddiye alıyorum.

• bu senlik bir sorun değil bu erkeklerin sorunu eğer bide biraz kararlı biriysen çekinirler

0|0
    0|0
    • 1ay

Sosyal çevrede kararlılık nasıl oluyor anlamadım. Biraz daha açıklar mısınız?

• ben çekinmiyorum yazıyorum istediğim gibi

0|0
    0|0
  • Sert gözüküyorsun demekki

0|0
    0|0
    • 1ay

Ciddi de duruyorum ama şöyle söyleyeyim;derste ciddiyim, tenefuslerde arkadaş arasında çok sıcak kanlı, disa dönük

• 1ay

Laflarimi geri alıyorum, ozur dilerim o zaman. Bak senin sorduğun soru daha saçmaymis :D

• 1ay

Hiç de bile
      Çok şeker taaam mi 😃😂

• katil suratı vardır sende

0|0
    0|0
  • İtici bir tipsindir.

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun sen kimsn

0|0
    0|0