Yeni nesil diziler nasıl? Sizin eskiden en sevdiğiniz dizi hangisiydi?

Ne güzel dizilerimiz vardı bizim çocukluğumuzda 14 15 yaşlarında çok saçma ama bana çok şey öğrettiklerini şimdi fsrkettim şu an ki diziler hiç bir halt anlatmıyo hep zenginlik fakirlik hep seviye statü arka sıradakiler vardı apaçilerdi falan ama adamlar dostluğu öğretiyodu sınıf ve hayat bilgisi vardı yine yrdımlaşmayı desteği öğretiyodu şu an ki nesil ilerde sıçtı bence 10 yaşındaki kız tomarla makyaj yapar olmuş (ben öyle dar görüşlü biri olduğumdan demiyorum her yaşın kendine has güzellikleri olduğundan dolayı bunları konuşuyorum her yaş insana başka şey katıyo benim gözümde )

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ekmek Teknesi ve 7 Numara...

0|1
    0|0
    • 1ay

Lann jaleeee 🎉😄

• 1ay

İnsanları düşünmek yerine oyalamak bu ve çokta güzel beceriyorlar. Aldatmak koca peşinde koşmak herkesin yapması gereken bir şeymiş gibi gösterip toplumun aile bağlarına zarar veriyorlar bir yandanda ve kimsenin bunu umursadığı yok. Bugün evdeydim televizyon izleyeyim dedim insanları küçük düşüren evlilik programları ve gerçek dünyadan haberlerinin olmadıgına emin olduğum senaristlerin oluşturduğu diziler dışında hiç bir şey yok çizgi filmler bile kendini sapıtmış saçma sapan bir hal almış durumda artık kısaca onu bir kez daha anlamış oldum.

• 1ay

Yemin ediyorum her kelimenle aynı düşüncedeyim

En İyi Erkek Görüşü

• Black Mirror iyi. Tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • 1ay

Yorumlarıma bak birine tavsiye etmiştim tamda demin 😄

• 1ay

Valla öyle ınstadan sövdüm millete bırakın telefonları diye o bölüm iyiydi 😂

• 1ay

Aynen.

Kızlar Ne Diyor 5

• 7 numarayı severek izlerdim

0|1
    0|0
  • Aynalı Tahir

0|1
    0|0
    • 1ay

Yaşın 18 se aynalı tahiri nerden hatırlıyosun sen 😄

• 1ay

Valla hatırlıyorum sedefi hatırlıyorum ekremi hatırlıyorum.. Aynalı tahirin kız kardeşiyle en yakın arkadaşı birbirine aşıktı falan

• 1ay

Yok ben hatırlamıyorum

• aynen ya eski diziler güzeldi

0|1
    0|0
  • Kötü vee eskiden 20 dakika diye bir dizi vardı çokzeldi

0|1
    0|0
  • Eski dizilerden çok var sevdiğim yeni nesil ise içerde ve arkadaşlar iyidir izliyorum :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Bak sana yorumdan soramadığım soruyu genelden sorupta cevap aldım 😏😂 arkadaşlar hangisiya

• 1ay

Bilmiyorum onu içerde iyi ama o da amaçsız ben insana özellikle çocuklara bşey katan dizileri seviyorum

• 1ay

şu an öyle bir dizi yok rastlamadım :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...