Bir kadının kocasından/sevgilisinden fazla para kazanması sorun mudur?

Bu soru hem kızlara hem erkeklere. Ben eşimden fazla para kazansam asla bunu ona kullanmam ama karşımdaki kişinin de özgüvenli olmasını isterim. Bunu sorun yapmamalı. Siz ne düşünüyorsunuz? Bir ayrılık sebebi olur mu bu konu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır olmaz sevgilim karım benden çok parada kazanabilir benden uzun boylu da olabilir böyle şeylere takılmam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benden çok kazanıyorsa mutfakta bana karışmayacak, şu şöyleydi bu böyleydi demeyecek. Önüne koyduğum yemeği beğenmiyorsa gitsin lokantada yesin. Burama kadar geldi yaa. Neymiş efendim evin her ihtiyacını o karşılıyormuş, haspa. Çamaşırını bulaşığını yıkayan, arkasını toplayan benim. Ben olmasam tutabilir miydi parayı elinde. Verdiği üç kuruş para. Pazarda ucuz şeyleri bulacam diye ayaklarıma kara sular iniyor yine de hergün sıcak yemeğini önüne koyuyorum of off

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu ne 😂

• 1ay

Ahaha aynı öyle oldu doğru:D ama o ancak filmlerde olur. Gerçek hayatta erkekler 1 hafta bile öyle kahır çekmez :D

• 1ay

Olabilir bence😒 olmasını istediğimden değil Ama😅

• Kadınların çoğu bu durumu aşamaz. Zira kocasının başına kalkar.

1|0
    0|0
    • 1ay

Mutlaka öyle kadinlar da vardır. Ama diyelim ki yapmadi. Erkekler yine de hazmedemiyor.

• 1ay

Fazla musrifligi sevmem zaten israf haram. Onun dışında hiçbir şeye karışmam.

• 1ay

Anladım. Peki teşekkür ederim :)

• Bence olmaz

1|0
    0|0
  • hiç sorun olmaz

1|0
    0|0
  • sorun olmamalı derim ama türkiye şartlarında sorun olabilir

1|0
    0|0
    • 1ay

İki kişi arasındaki mevzuya türkiye şartları nasıl dahil olabilir ki?

• 1ay

Ama ben sanmiyorum ki iki çalışan insan arasındaki maas farkını herkes farkedip ima etsin. Erkek çalışmayıp yatiyorsa o ayrı.

Ama her halükarda etkilenmemek lazim. Bence bu dünyanın en normal şeyi. Yıllarca erkekler getirdi kadınlar yedi. Yeni nesil ekonomiye alışmak şart.

• 1ay

orası öyle hani zaten evlendiğin zaman zaten tek hesap olarak düşünüyorsun ama biraz da riskli yani. ama yine de kadın o dengeyi elinde tutar. yani ona göre değişir.

• biraz sorun olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler için biraz gurur kiricidir bence

1|0
    0|0
    • 1ay

Niye öyle olsun ki? Bizim için gurur kırıcı değil calismamak bile.

• 1ay

Ama erkekler öyle düşünmez

• 1ay

Yanlış düşünüyor lar ışte. Bu ön yargı silinmeli.

• Yoo değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...