Borç verdiğim paraları istemeye çekiniyorum , var mı benim gibi başka?

arkadaşlar sağda solda farklı farklı yerlerde akraba eş dost alacağım paralar var ama ben bunu bir türlü alamıyorum :D abi/abla neoldu bu iş banada para lazım şeklinde istemeye bile utanırken millet kaç ay geçmiş halen geri ödemiyor unuttuklarınıda sanmıyorum birkaç defa üstü kapalı hatırlattım :)) aynı durumda olan varmı? halbuki hiçte çekingen birisi değilimdir...

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aynı durumdan muzdaribim en son birine o verdiğim para ailenin kefen parası olsun demiştim 13 gün sonra babası vefat etti çocuk parayı vermek için yalvardı ama ben o parayı kefen parası diye vermiştim hiç vicdanım sızlamadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla bende senin gibiydim çozumu borc vermemekte buldum :))

0|1
    0|0
    • 1ay

insanlara yok demeyi bilmiyorum , sanrım artık bende bu çözümü uyguluyacağım

• 1ay

Ya aldigin paranin donmemesi bir yananaran bozuluyor. Insanlar bir sure snra senden kacmaya basliyor

• çok var oyle arkadaslarımdan gaz verıp istetiyorum :D ben isterim genelde baktım millet darılıyor artık kımseye borc vermıyorum, bastan kötü olmak iyidir iyi

0|1
    0|0
  • al benden de o kadar , verırken ıkıletmeyız de almaya sıra gelınce ezılıp buzuluruz

0|1
    0|0
  • Zor durum

0|1
    0|0
  • Bende Tekim sanıyordum

0|1
    0|0
  • eğer borç verdiysem isterim kesinlikle acımam kesinlikle :)

0|1
    0|0
  • Ben de öyleyim ya hiç vermeyeceksin ya da istemeyi bileceksin mutlaka geri ödeme için tarih al

0|0
    0|0
Yükleniyor...