Ya gercekten bu ozguvensizligimden nefret ediyorum rezil oldum?

Yuruyerek eve gidiyordum. Arabada okuldan arkadaslarim oturmustu erkek beni gorduler cagirdilar. Napiyosunuz dedim hic sen napiylsun dedi eve gidiyorum dedim. Eviniz nerde dedi. Soyledim. Orasi uzak degilmi otobusle gitseydin dedi bende normalde hep yuruyerek giderim ama yalam soyledim. Kanka normalde otobusle giderim ama simdi arkadaslaela ciktik falam yurudum dedim. Geveleyerek. Anladi yalan soyledigimi. Aciyarak bakti falan gel seni arabayla birakalim dedi. rezil oldum aslinda ne otonbusu sevmem binmem diyebilirdim. Ne dusunuyosunuz Şu an cok sinirliyim beni ezik sandi

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar komık dusuncelerde ınsanlarız neden ezıklık olsun neden rezıl oldun arabayala gıdemedıgın ıcın mı otobuse bınmedıgın ıcın mı durumun kotu paran yoktur ya da gercekten yurumek ıstersın neden ınsanların ne dedıgı bu kadar umrunuzda oluyor kı ınsanlar senı dusunereke acaba harket edıyor mu neden hep baskalarının gozunde yucelme pesındeyız kı kıme ne ya da onları neden ılgılendırır senın ne yaptıgın yanlıs bır sey yapmamıssın kı neden takıntılısın ben egıtım hayatım boyunca kımseyı bu kadr umursadıgımı hatırlamam yad gercekten halende umursamam cunku kımse bana bakarak bana sorarak bır seyler yapmaz o yuzden sıl aklından bu dusuncelerı ınsanları oldugu gıbı kabullenmek gerekır zengın fakır ya da genc yaslı hasta saglıklı hıc fark etmez helekı dın dıl ayrımı asla olmamalı bak keyfıne kımseyıde umursama

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aslında değilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece yürürken görmüş. :) Çok takılıyorsun.

0|0
    0|0
  • Kasma kendini kızım sen çok kasmısın kendini :D

0|0
    0|0
  • kim ne düşünürse düşünsün. sen olduğun gibi görün kimseye kendini ispat etmek zorunda degilsin.

0|0
    0|0
  • Niye ezil olasın ben bir yıl yürüyerek gittim 45dk gidiş 45 dk dönüş rahat ol

0|0
    0|0
  • boşver ya rahat takıl :/

1|0
    0|0
  • yazım dilin gerçekten kötü

1|0
    0|0
  • yürüyerek gitmekte ne var. durum neyi el veriyosa odur. böyle düşünüyosan harbiden ezikmişsin.

0|0
    0|0
  • Takilma kendine bukadar durust ol hersey oldugu gibi soyle diger turlu hep kaybeden olursun ;)

0|0
    0|0
  • Aferin kızıma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki öyle sanmamıştır sana öyle geliyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...