İnsanlardan uzak durmam gerektiğine karar verdim yanlış mı?

karakterim halen oluşma aşamasında. Normalde çok duygusal ve hassas biriyim. Aşırı sabırlı ve anlayışlıy biriydim. Bunun çok fazla zararını gördüğümde tersine döndüm. Zarar vermeye başladım, kırmaya üzmeye... İnsanların duyguları artık umrumda değildi. Şimdi durulma aşamasındayım anladımki iyi ve kötü olmak birer seçimmiş.
Tabi kötülüğe bulaşınca izi kalıyor kalbinizde çok kötü bir şey yapmasanızda. İnsanlarla normal konuşamıyorum pek. Hislerim de iyi durumda birinde tuhaflık sezince ya da benim hoşlanmıcam bir şey anlıyorum önceden. Tepkilerimde buna göre sertleşiyor. Duygusallığım arka planda kalıyor. Kırılmamak için güçlü bir duvar ördüm anlıcanız. Duvarı geçemeyen benimle tanışamıyor.
Kendimi çok yücelttiğimi sanmayın egolu değilim. Üzülmek istemiyorum. Bunun bir orta yolu var mı bilmiyorum sanırım yok. Bu yüzden insanlardan uzak dursam daha iyi olucak. Kendi halimde takılınca fazla dışarı açılmadan hem kırmam hemde kırılmam

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• dogru söz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En doğrusu

0|0
    0|0
    • 1ay

açıklamayı okudunuz mu

• Kır kırıl ama insanlardan uzaklaşma derim. Tekrar geri dönmek gerektiğinde sıkıntı çekersin.

0|0
    0|0
  • kucuklukten beri tek yaşyorum kimseyide istemyorum artık ileride bir sorun olurmu bilmiyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasil uzak durcan insanlar her yerdeler

0|0
    0|0
Yükleniyor...