Tecavüze nasıl bir ceza gelmeli?

Nerdeyse insan olan bütün herkesin psikolojisini aşırı derecede tetikleyip, günlük yaşamımızı kötü etkileyen 3.5 yaşındaki tecavüz edilip öldürülen küçük kız bebek konulardan düşmüyor oldu öyle değil mi? Siz ce bu canavarlara nasıl bir ceza verilmeli? Hemde halkın önünde şerefsizlere ibret olmalı ama, yoksa cezaevlerindeki cezayı görmüyorlar ve umursamıyorlar ve inanmıyorlar yoksaa hapisteki işkencelerden dolayı ölmek için Allaha yalvarıyorlarmış
A
Tecavüze nasıl bir ceza gelmeli?B
C
Ç

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• kimsenin hayatını karartmaya hakları yok. bu yüzden. idam cezası diyorum... öncesinde penisinin kesilip gözlerinin önünde yem yapılması sonrada idam...

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Tek cezası erkekligini alacaksın anestezisiz keseceksin canlı canlı ki anlasın bir daha yapamayacağını

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• hadım edilmeli bence o kişiler..
    övündükleri erkeklikleri yok oldugunda ne yapacaklar onlarda cinsel istismara açık hale gelecekler
    ne hissettigini istismar ettigi kişinin o zaman anlarlar sanırım
    hapis cezası yeterli degil bana göre

1|0
    0|1
  • Bence kesmek en mantıklısı. Suç karşılığıyla ödenmeli. Bu ülkeye idam gelirse devletin başındakiler bunu kendi menfaati için kullanabilir bu nedenle idam gelmemeli. Ama tecavüz yapanın suç aletini kessinler ve bunu haberlerde yaysinlar ki biri tecavüz etmeden önce iki defa düşünsün

1|0
    0|0
  • Tecavüz büyük bir suçtur normal insan yapmaz kötü insan bile yapmaz bunu yapanlar insanlık kategorisinde değil insan değil bu adamı et makinasında çekeceğim seni desende bilinç olmadığından caydırıcılık olmaz ha hapis en güzeli hapiste onun başına gelecekleri bilseniz

1|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle size katılıyorum! Çünkü çevremizde ceza evinde çalışan arkadaş var aslında ceza evinde tecavüz suçundan girenlerin işkencelerini bilseler ölmek için Allaha yalvardıkarını bilseler onlar için idam istemezlerdi diyor bana da kalsa ceza evi

• meydanda asmak lazım

1|0
    0|0
  • devlete hizmetlik maasiz cezasi.

1|1
    0|0
  • Çocuğa yapılan idam, diğerlerinde kesilsin

1|0
    0|0
  • İdam olmalı

1|0
    0|1
  • Ceza çözüm değil. Sadece acıyı hafifletmektir. Yitirileni geri getirmez. Önemli olan bu tür sapıklıkları engellemek önüne geçmek. Bu da eğitim ve toplumsal sorumlulukdan geçer.

1|1
    0|0
  • A Şıkkı Çok Mantıklı Ama Bana Kalırsa Önce Şeyine Plastik Damlatilmali Sonra Yavaş Yavaş Can Çeke Öldürülmeli

1|0
    0|0
  • önce hadım sonra komple kesmek sonra da idam

1|0
    0|1
  • sallandırmayı seçtim

1|0
    0|1
  • idam tertemiz

1|0
    0|0
  • Müebbet Yeterli.. İdam Olmasında

1|0
    0|0
  • Kes ve kenara at bak bakalim bir daha yapa bilyormu ayni hayvanligi ( istese de yapamaz )

1|0
    0|0
  • kesip kendisine sokcaksn sonra yasasin

1|0
    0|0
  • Hadım edilip en pis islerde calistirlsinlar..

1|0
    0|1
  • öldürmek değil de hadım etmek lazım bunları. kısasa kısas gibi

1|0
    0|1
  • tecavüzde bütün suç kadınlardadır onlar egoist olup erkekleri küçük görüp onları istemeyince onlar da tecavüz subyancılık hayvancılık gibi pek çok anormal davranış görülmekte

0|0
    1|1
  • hadım edilmeli kesilerek

1|0
    0|0
  • Satır vurulsun, sonra ona vursunlar

1|0
    0|1
  • hadım

1|0
    0|1
  • İdam