Aranizda göz perdesi acik olan var mi?

Kac gundur merak ediyordum da göz perdesi acik olan varmi? Yani 3 harfileri göruyor musunuz?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• 3 harflileri görüyorum diyen kişi musallatlıdır. Sen nasıl bir program site olmadan şarkıyı indiremiyorsun oda bunun gibi. Vucuduna yerleşen bir 3 harfli aracılığı ile onları görürsün. Normalde bu vucud kulaklar o sesleri görüntüleri görmeye müsait değil. Metafizikle ilgilenen bir hocamla bunları konuşmuştum.

1|0
    0|0
    • 1ay

O da tabiki var o tam icinde olanlar bende de vardi biz hoca sayesibde yok edik ve hala giruyorum

• 1ay

Benim konuştuğum hoca bu işi gerçekten ilmiyle yapıyor. Makedonyalı hristiyan bir kızdan 5 tane çıkarttı inanmayan insanlara bu hikaye gibi geliyor. Kıza dedi ki müslüman olucakmısın eğer olmassan bunlar tekrar sana geri gelecek . Kız müslüman oldu aileside müslüman oldu. Bu iş tamamen metafizik işi aslında ayrı bir ilim. Hristiyanlardada cin çıkartma seansları var lakin hristiyan din adamları müslüman birinden cin çıkaramaz. Sadece kendi dininden olanlardan çıkarır.

• 1ay

Bizimde aile dostumuz hoca ben ordab herseyi biliyorum zaten :) ed senin anladiklarin da dogru oyle seyleri bende bilirim

En İyi Kız Görüşü

• Olmasin görmek istemiyorum korku filmi izledikten sonra 😱

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Kalp gözünün açılması öyle birşey değildir. hislerinin kuvvetlenmesi, olacakları hissetmek, insanları okuyabilmek, görmeyi öğrenmektir. Nirvana'ya ulaşmak gibi birşey öyle düşün

1|0
    0|0
  • merak ediyorsan perşembe günleri gece saat 11'de best fm diye bir radyo kanalı var korku proğramı yapiyolar böyle cinli hikayeler anlatılıyor tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • 1ay

ben pek görüldüklerine inanmazdm ama orda dinlediğim insanların anlattıkları olaylarda gören olmuş nekadar dogru orası tartışılır genelde uzun boylu siyah duman şeklinde görünürlermiş (miş) sıcak sudan rahatsızlık duyarlarmış falan

• 1ay

onlar insana musllat olmak için açık kapı arar

• 1ay

:) yok sakasi ben oyle seylere dalga gecmem

• Benimki selektör yapıyor

1|2
    0|0
  • Evet evliyayım kalp gözüm açık meleklerle falan da görüşebiliyorum.

1|1
    0|0
  • Yol acikcasi ama ters ayaklılar lada ugrasmak istemezdim onlar seni görüyor zaten srn onlari goremiyorsun diye biliyorum

1|0
    0|0
    • 1ay

Göremedimi kim soyledi :)

• 1ay

zor bır durum yınede Allah yardıncın olsun

• 1ay

Tsk ederım

• hayı rhıc gormedım oyle herkesın kaldırabıleceği bır iş değil cohu kafayı yıyor

1|0
    0|0
    • 1ay

Evet malesef burda haklisin

• 1ay

evet zaten bırını dovdıuklerı gormedım çinsel ilişkiye gırerken bıraz zorlananlar var

• 1ay

bir yandan kotu iste

• Evet kankam bile var :D

1|0
    0|0
  • Senin kafa uçmuş

1|0
    0|0
  • vardır belki

1|0
    0|0
  • benim bildiğim ve tecrübe ettiğim. çocuklarda belli bir yaşa kadar perde açık. yani yeğenim boşluğa bakarak oynuyordu küçük daha. ve diğerinde de banyoda tekti almaya girmiştim. bir dede geldi güldürdü beni demişti. sonra ne oldu dedim. şu attım üstüne oynarken gitti demişti.

0|0
    0|0
  • Yok yahu öyle birşey mi var? ama kulagımda iki tane delik var o olur mu? :D

0|0
    0|0
  • Perdem herzaman kapalııdr. özel günlerde açıyorum

0|2
    0|0
  • Ala ala öyle bişemi varmış bea

0|0
    0|0
  • Benim gözde store perde var ya...

0|0
    0|0
  • uğraşanlara musallat olur kuzen dikkat etmek lazım

0|0
    0|0
  • kalp gözü olmasın o

0|0
    0|0
    • 1ay

Kalp gözü hisslerdir ben göz perdesini diyorum

• 1ay

anlattığım olay 4yıl önceydi ama düzelmişti hareketleri felan düzelmişti geceleri sayıklardı aşırı derece rahatsız ederlerdi saçlarını çekerlerdi felan

• 1ay

Herkesde degsik seyler olur kimi kafayi yer kimi normal olur o yuzden sasirna :) ama zarrari olmaz

• göz perdesi ney acaba

0|0
    0|0
  • Bunu soylerse o perde kapanir

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne alaka benimki hep acik hala da acik

• 1ay

Yok ölüleri kasd edmıom 3 harfılero kasd edım

• 1ay

Iyi peki