Utangaç biri garson olabilir mi?

18 yaşindayim ama biraz utangacim veya toplum icinde sıkıntı cekerim seneye üniye baslicam hem para icin hem kendimi gelistirmek icin bir yerde garsonluk duşunuyorum yapabilirmiyim

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilirsin. Oturup muhabbet etmiyorsun , istekleri karşılıyorsun sadece. Ama bu bile seni geliştirir çekingenlik konusunda.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yaparsın bu sayede açılırsın hem

0|1
    0|0
    • 1ay

Olurmuki

• 1ay

neden olmasın yahu dediğim gibi açılırsın kendini ifade etmesini öğrenirsin

• 1ay

Alismak zaman almaasin 2 ay falan caliscam

• Benden oldu :D sendende olur.

0|1
    0|0
  • Olur neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • En iyi yöntem bence ilk baslarda cekinebilrsin ama snra alısırsın :)

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zamanla alışırsın fazla büyütme herkes senin gibi senden bir üstünlüğü yok hem çalıştığın mekan senin onlar yabanci misafir gibi düşün

0|1
    0|0
  • Gayet iyi bir başlangıç olur senin adına bahsettigin bu sıkıntıları rahatlikla asarsin

0|1
    0|0
  • olur olur hem bu seneye bu özelliklerinide yenersin

0|1
    0|0
  • Alışırsın.
    Bende utangacımdır da öyle şeyler de utangaçlığım çok eskiden vardı aşılıyor zamanla.
    Ama aşk, meşk, karı, kız bunlarda utan bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz ne alırsınız bu yani zor değil

0|0
    0|0
  • İnsaatta çalıs knk hem kas yaparsın hem para ahsjsd

0|0
    0|0
  • zorluk ceker bence :D

0|0
    0|0
  • biraz diyosun adi üstünde, her insan biraz utangaçtır korkma acilirsin

0|0
    0|0
  • Yapamazsın

0|0
    0|0
  • zamanla yaşayacağın değişime kendin bile inanmayacaksın, bekleme bile

0|0
    0|0
  • Kardesim cekingenlik bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
Yükleniyor...