Staj yaptığım yerdeki insanların tutumumdan çok rahatsız oldum sizce bunun sebebi nedir?

İyi ve tanınan bir haber kuruluşta staj yapıyorum haber yazıyorum yazımı bittikten sonra bunun seslendirilmesi ve montajının yapımı için bu işleri yapan kişilerin yanına gidip müsaitseniz yapabilirmisiniz diye söylüyorum fakat ukala ve değişik bir tavırla cevap veriyorlar bakışlarıda bir tuhaf zaten. Sizce bunun sebebi nedir yani üst bir kademede de değiller?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla yüz verme salağa. Haber yazıyorum derken redakte ediyorsun sana gelen haber yazısını? Ben de çok meraklıyım ya..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• stajyerlik iş hayatinin en zor kısmıdır Allah yardimcin olsun geçen yıl ben de stajyerdim iş hayati başlayinca herşey degişecek gözün korkmasın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bilmem yenisin ya da alt kademede olduğun için de bu genel durum her yerde böyledir yerinde olsam o ukala insanlara karekterlerince saygı gösteririm

0|0
    0|0
  • Usta cirak olayi

0|0
    0|0
  • Bu yarz yerlerde g, t kalkma ve gevseklik olayı üst seviye de oldugu için bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O işte yeni olduğun için seni bezdirmeye çalışıyorlar güya kendileri o işte usta

0|0
    0|0
  • çömezsin diye akıllarınca dalga geçiyorlardır takmamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Bilemedim

0|0
    0|0
  • Alt kademede olan insanların egosu hep daha çok olur zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...