Evden kaçmak istiyorum?

Annem ve Babam'la dün kavga ettik. Eve geç geldim bir saat diye. Annem artık okula gitmiyceksin diyor, Babam artık senden nefret ediyorum diyor. Annem bana uc seçenek sundu ya gider kendini öldürürsün ya gider evlenirsin ya da iş bulup bizim için çalışırsın dedi ben ne yapicam yardım edin lütfen bu arada resit değilim ben

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Resit degilsen aklini basina al ve biraz cevrenden uzakladip anneni babani dinle.
    Yoksa egitiminde kesilir geleceginide bitirirsin.

Egerki erkek arkadasin varsa ve sana bol keseden umutlar vadediyorsa, sende karin doyurmayan bu laflara itibar edip birazda nefsine yenik dusup onunla gecirdigin zamanlar hosuna gidiyorsa, hic kusura bakma annen ve baban cok hakli senden adam falan olmaz.
    Okuyarakta vaktini bosa harcama ve kaciyormusun napiyorsan yap. Bos yere o insanlarada kulfet olma.

Cahilligin luzumu yok. Aklini basina al, egitimini adam gibi tamamla meslegini eline al.

Daha resit bile degilken yedigin nanelere bak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birini bulup evlenmek senin yaşında sakın yapma. Pişman olursun. Şu ülkede sırf annesinden babasından kaçmak için evlenen evliliği kurtuluş sanan bir sürü madur kız var yapma. Koca evine gittiğinde de yine sana karışan biri olacak ailenden farksız yasin küçük meslek yok sağlam duran Biri olman laizm önce. Sen istesen de istemesen de ailene muhtaçsın şu an o yüzden onları dinle değişcem de suyuna git ailenin. Okuluna ver kendini çünkü gelecek orda. Disarilarda s*rtmek gelip geçici şeyler. şu an mutluluk verseler de gelecek vaadi etmiyorlar. Okuluna git bulabilirsen de kendine göre güvenilir bir yerde iş bul vaktini doldur hem harçlık kazan daha az para al onlardan hem de okuluna yoğunlaş. İlerde de kendi ayaklarının üstünde durduğunda çekip gidersin istediğin yere.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sosyal hizmetleri ara. Annenin söylediklerini aynen onlara söyle. Devlet sana sahip çıkar. Onun dışında sana sahip çıkacakların hepsi karşılığını bekler.

1|0
    0|0
  • bu yaşlarda bu davranış şve düşünceler normaldir... dışarısının ailenin evinden daha iyi olacağını sanıyorsan birdaha düşün... seçeneklere takılma okuluna devam et. isyan etme biraz sabır... yoksa üniversite hayatında biter...

0|0
    0|0
  • Okul ve işi aynı anda idare et ablacım. Çalışmaya başla defol git evden herkes rahata kavuşsun. Belki sen gittikten ve onları uzuuuunca bir süre arayıp sormadığın zaman akıllanırlar

0|0
    0|0
  • Kimse evladına böyle şeyler demez demek ki boğazına kadar gelmiş kendine çeki düzen ver ailenden başka sana kimse sahip çıkmaz akıllı ol

0|1
    0|0
  • Reşit değilsin üstüne geç saatlerde eve geliyorsun? Ülkede ne kadar sapık olduğundan haberin yok herhalde?

0|0
    0|0
  • iş bul kafan dağılır en azından kendine biraz zaman tanı evlendiğinde kendi hayatın olur

0|0
    0|0
  • geç saatte

0|0
    0|0
  • Annen ve baban ruh hastası bence.

0|0
    0|0
  • bul birini evlen gitsin

0|0
    0|1
  • Ailen önemli bence onlarla iyi olmaya bak düzeltmelisin aranı

0|1
    0|0
  • Pişman olacağın iş yapma

0|0
    0|0
  • Nasıl aileler var arkadaş ya reşit olmayan kıza git kendini öldür evlen nasıl söyleyebiliyorsunuz ya kardeşim kendine gel düşün taşın kendi yolunu çiz

0|0
    0|1
  • Devlete sigin devlet yardim edecekdir

0|0
    0|0
  • dur müge ablayı arım hemn :D

1|0
    0|0
  • öyle ailenin ta mk ben. Gel ben evlatlık alırım seni..

0|0
    0|0
  • Alayim seni bari kurtul o pisliklerden :)

0|0
    0|0
  • Okursun alır başını gider kendin için çalışırsın

0|0
    0|0
  • Eğer bir iş bulursan sana karışmazlar artık. Evden kaçıp ne halt edicen.

0|0
    0|0
  • Yabirgit isine troll vatandassss git oldur kendinide dunya bir trolden temizlenir tobe tobeeee...

0|0
    0|0
  • yaş kaç

0|0
    0|0
  • sıkıntılı bir ailen var Allah yardımcın olsn hangi şehirde yaşıyosn

0|0
    0|0
  • savcılık tabikide

0|0
    0|0
  • Annenin babanın sözünden çıkarsan emin ol hayatın şu an kinden çok daha kötü olacak buna emin ol

0|0
    0|0
  • bir süre damarlarına basma

0|0
    0|0
  • Sakin kacma geri donusun hayatina mal olur

0|0
    0|0
  • allaha dua et ağla namaz kıl yapacğaım bisey varsa elimden geldigi kadar...

0|0
    0|0
  • Güzel trol kardeşşş Allah bağışlasın.

0|0
    0|0
  • Yasin kac kacirimmi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kaçıncı sınıfsın? Maddi durumunuz nasıl?

0|0
    0|0
  • bence dördüncü seçeneği uygula. Sana dedikleri için onları pişman et ahaha

0|0
    0|1
  • Nasıl bu hale geldiniz, kendinde hata buluyor musun?

0|0
    0|0
  • Ne biçim anne baba onlar ya?
    İs bulup calısırım yerinde olsam bir yandanda okuluna devam ederim

0|0
    0|2
  • Kaç kaç, gör ebenin şeyini.

0|0
    0|0
  • eve 1 saat geç kaldın diye mi kendini öldür diyor. üvey anne mi bu ya da başka bir sebebi olmasın?

0|0
    0|0
  • oo reşit degılsın bı de otur bence oturduğun yerde ya kaçmak falan saçma

0|0
    0|0
  • Nasil boyle birsey dediler ya sana

0|0
    0|0
  • Zengin koca bul

0|0
    0|0
  • Bence yapma sürüden ayrılanı kurt kapar

0|0
    0|0
  • Lise 3 e gidiyorsan 17 yaşındasın reşit bile değilsin kaçma kardeşim.. annenle babana güvenmeyeceksin bu devirde otur oturduğun yerde evdeki diyolugu kes trip falan at bu yeterli olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...