Sorunlar gerçekten konuşa konuşa aşılabilir mi?

Konuşunca düzeldi mi?
Merhaba Arkadaşlar,

Konuş konuş nereye kadar. . Olmuyor işte.. Yazık ya harcanan zamana :/
Anlamıyorsa konuşup da uzatmanın ne anlamı var..

Siz, konuşup da çözüme ulaşabildiniz mi?

😍😍😍

• Evet , düzeldi.
    42% (19)36% (13)40% (32)Oy Ver
  • Hayır , düzelmedi.
    58% (26)64% (23)60% (49)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• hayır aşılamaz . çünkü bazen ne yaparsan yap gitmiyo

aşılabilmesi için uyum gerekli . o noktada aşık olduğun insana ya da sana aşık olan insana bile sözün geçmiyor oluyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konuşuyorum. Düzeldi zannediyorum bir bakıyorum ki duvar ile konuşmuşm. Konuşmak ise yaramıyor. İnsanın içinde varsa zaten yapması gerekeni yapıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Zaten anlamıyorsa, çözülmüyorsa uzatılmaz ki. 1 kere konuşulur. Hani sorun veya sorunlar neyse, bir kere konuşunca belli olur durumun ne olacağı...

1|0
    0|0
  • Sorunları çözme adına iletişim kurmaya çalışmak karşındakinin seni ne kadar anlayabildiği ya da anlayıp isteyip istemediği ile ilgili bir konudur senin birşeyleri anlatma çaban bazen yetersiz kalır bu durumda yapacak pek birşey yoktur sen onun seni anlamasını beklersin böyle bir beklenti içine girersin ama o seni anlamak istediği kadar anlar. Karşına alıp konuşmak istediğin kişide ego ya da vurdumduymazlık vardır

1|0
    0|0
  • Karşınızdaki insan anlayışsızsa konuşsanızda dövsenizde sövsenizde hiç bir şey düzelmez karşınızdaki insan insansa leb demeden leblebiyi anlar düzelir

1|0
    0|0
  • artık konuşmama modundayım ben en iyisi susmak

2|0
    0|0
  • bazı konular vardır konuşarak çözemessin ozaman işe kuvvet girer o duruma gelinirse konuşa konuşa halledilmiyor işte

1|0
    0|1
  • anlaşmak onemlı sorunu her ıkı taraf fedakarlık gostermelı kı sorun aşılsın her ıkı tarafında yanlış alışkanlkları varsa bırakılırsa anlaşırlar

1|0
    0|0
  • Hersey konuşarak çözülür. Sevgilimden ayiran kişi bana tamda bunu söylemişti. Hiç konuşmadiniz tek sorun buydu sizin icin dedi ama salak bunu anlayamadi gitti..

1|0
    0|0
  • yıllardır anlatmaya çalışıyorum , konusunca daha kötü olur !!!

1|0
    0|0
  • Önceden konuşarak cozmeye calisirdim. Artik insanlarin anladigi dilden konusuyorum oyle daha iyi.

1|0
    0|0
  • Eğer bitmiş bir meseleyse konuşmanın manası yok. Bu konuyla ilgili bir söz var bak " konuşmadan önce düşün ki konuştuktan sonra düşünmeyesin

1|0
    0|0
  • ama tekrarlamak gerekiyor arada

1|0
    0|0
  • Hayır, düzelmedi...

1|0
    0|0
  • aşılmaz ertelenebilir.

1|0
    0|0
  • Laf anlayan adam lazım onun için.

1|0
    0|0
  • Düzelir.

1|0
    0|0
  • karsıdakınınde aynı kafadan olması lazım anlaması ıcın

1|0
    0|0
  • Ne konuştuğunu anlıyorsa güzeldir

1|0
    0|0
  • Olmaz :)

1|0
    0|0
  • Evet duzelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kafanın içindeki düşünceler vs değişmediği sürece hiçbir şey düzelmiyor. düzel-miş gibi oluyor sadece istediğin kadar çeneni yor :/

1|0
    0|0
  • Derdimi kimseye anlatmam
    Dostum üzülür
    Düşmanım sevinir

1|1
    0|0
  • Düzelmez. Düzelmedi

1|0
    0|0
  • Bence mantıklı bir şekilde her 2 taraf da istediğini anlatırsa ve birbirlerini dinlerlerse hiç bir sorun kalmaz

1|0
    0|0
  • ilişkiler hiç konuşmayınca kopar aslında daha doğrusu sağlıklı ıletısım onemli

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zararlı😹🖒

1|0
    0|0
  • Düzelmez

0|0
    0|0
  • İnsanlar bildiğinden şaşmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...