Türkiyenin ekonomik sistemi, öğrenilmiş bir çağresizlikmidir?

Türkiyenin ekonomik sistemi, örenilmiş bir çağresizlikmidir?

Türkçe olmayan terimler, Türkiye için alınmayan kararlar, Türkiye'de satılmayan mallar ve sürekli başka ülkelerin kararlarının, bizim kararlarımızı etkilemesi için uğraşan medya hocaları.
Bunlar bizim çağresizlikleri öğrenmemiz için, oluşturulmuş paradigmalarmı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Düşünmemizi engellemek ve yalnızlaştırmak için yaptıkları işler... adı nedir bilmiyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

Hai ragione, 😊belle giornate.

• 1ay

Teşekkür ederim. Sana bir sürü eig borcum oldu :)

• 1ay

Aman efendim, estağfurullah. Siz sorular ve bencelerinizi yığınız buraya, eig almasamda olur😊😀😁

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anda tüm tatil yörelerinde kapanan dükkan sayısı korkunç.. Bayramda Taşucundan Antalyaya geldim ve otellerin nerede ise tamamı kapalı idi.. Bodrum hava alanında çalışan teknisyen kardeşim Bodruma bir aydan uzun süredir hiç THY uçağı gelmediğini söyledi.. Yani ekonomimiz dipte her an bir kriz karşımıza çıkacaktır.. Çünkü her şeyimizi Yahudiye sattık..

0|1
    0|0
    • 1ay

Sonuna kadar katılıyorum. Rothschild Ailesinin kaç markasını özelleştirme adı altında bu ülkeye getirdik. Aviva, Hsbc, ing bunlardan sadece bir kaçı. ülkeleri parayı yöneten yönetir. Parayı merkez bankası yönetir, merkez bankasınıda, merkez bankası yönetim kurulu; peki bu kurulda olanlar kim? Bankaların genel müdürleri. Yani bu yabancı bankaların yönetimindeyiz ve medyadaki Amerikalarda okumuş, o çok parlak ekonomi hocalarının desteği ile, hep başkalarının aldığı karara uymamız gerektiği bize tembihleniyor malesef.

• 1ay

Teşekkür ederim.

• 1ay

rica ederim. Ben teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen öyle kardesim

0|1
    0|0
  • Belkide evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1