Sahiplendimi bize sarilacak her zorluga ragmeb yaka silkip birakmicak karakter sahibi dogru erkekler nerde?

burcunuzla birlikte sahiplenme ve sevdigi kadini daha sever sevmez aile gibi goren erkekler nerede her sevdimde gercek sevdim diyen distan kati ve umursamaz ama size her zaman destek ve elinin uzerinde oldugunu hisssettiren lutfen burcunuzla beraber sahiplenirim veya yuzeyselimdir dermisiniz

0|1
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• ben varım. inandığım kişinin yanında sonsuza kadar olurum. korkmak, bıkmak bana göre değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ne yazık ki onların nesli tükenmiş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• bunu bır zamanlar tam 7 senede yaptım sonuc mu malesef aldatıldım sımdı dıyeceksınız kı hak etmemıs pekı ama o zama her kese bunu yasatırsak sureklı aldatılırsak ya da terk edıleceksek kım hak edıyor
    kolay pes eden bırı degılım ınatcı yapım sahıplenme duygum cok fazla pekı ama sonuc husran olunca bır baskasına bunu yapma hevesı ıstegı kalıyor mu yerı geldı belkıde sınıra dayandı sabır ama yınede sahıplenmek her seye ragmen hanı derler ya nefret ıle askı aynı anda yasarsın onu bıle yasadım ama sonuc neden husran aslında bunu sanırım koz olarak kullanan cok kadın var nasıl olsa bırakmaz her seyıme eyvallah eder her seyımı kabul eder gıtmez mantgı sonuc tabıkı sabır tası catladı
    duygusallık sevgı saygı sahıplenme ve haddınden fazla sevmek bence hak ettıgıne ınandıgın bırıne yasatıp sonu husran olunca hevesınde ıstegınde kırılıyor
    terazı

0|0
    0|0
    • 1ay

bazi kadinlar zordur gguvenmesi seni terketmeye bile kalkar aldatabilir butun bunlara ragmen birakmayip astiginda yine yaninda guluyosa bu gercek asktir ayni seyi erkek icin dusunuyorum yani sen bana onu yapsaydin ben evlenirdim senle aldatsanda birakmazdim cunku biz olmak boyle bisey insanlar da hatalri ile guzel herkes insan herkes hata yapacak hemde omur boyu deger kadir kiymet istikrar baska bisey yani

• 1ay

mesaj engelın var ondan olmasın :) konusmak ıstedım sadece oda kısmet olmadı takıbe alabıldım o kadar sende mesaj engelı var

• 1ay

yok engel

• başak :) öyle erkekleri bulman çok zor, zaten onların şu an uzun yıllardır ilişkisi var ve çoğunun ayrılmaya da pek niyeti yok.. ayrıca öyle uzun bir ilişkiyi bitiren bir erkek aynı kişiyle tekrar birlikte olmadığı sürece bir daha kimseye o değeri vermez, bu sebeplerden dolayı kadınların çoğu böyle erkeklerin var olmadığını düşünüyor

1|0
    0|0
    • 1ay

demek istediğim o erkekleri erken yaşlarda kapan kapıyor lisenin son yılları üniversitenin başları :)

• 1ay

27 yasindayim :(

• 1ay

evet biliyorum, ona göre konuştum zaten :/

• sahiplenmek kavramı burçlarla bır ılgısı yok , herkesin kendi iç dünyasının el verdıgı ve sevdıgını benımsedıgı kadardır !!!

1|0
    0|0
  • Ben öyle biriyim ama buna sahibiz diye sevgilimiz olmuyor yani. Hayat böyle çalışmıyor malesef. Ben artık takmamaya başladım. Beni tanımak istemeyen tanımasın yani.

1|0
    0|0
  • Boga erkegi bul ozaman

1|0
    0|0
  • muhakak vardır..
    ama bazı zorluklarda kadında daha zoru oynarsa..
    ne olacak?
    zorluklar karşısında kadın ben seninle olmak istiyorum mesajı vermeli
    zorlukların arkasına sıgınmamalı çogu hanımda bu eksik

0|0
    0|0
  • Aslan burcuyum iyi severim sevdim mi.

1|0
    0|0
  • Oglak.. herseyi ile benim olur.. golgemde kayolmaz.

1|0
    0|0
  • Anlattığın gibi yapanlar genelde terkediliyor diye hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • Karim ol

1|0
    0|0
  • Ewt derim

1|0
    0|0
  • Sahiplendikte noldu!!!

1|0
    0|0
  • Öyle kadınlarda kalmadı erkeklerde.

1|0
    0|0
  • Benim balik burcuyum

1|0
    0|0
  • Ata binip gittiler.

0|0
    0|0
  • Kovayım sevdiğim insanları sahiplenirim.

1|0
    0|0
  • hakeden için herşey yapılır...

0|0
    0|0
    • 1ay

hakedip etmeyene sen mi karar veriyosun ben sonuna kadar hakedexek biriyim

• 1ay

e ben seveceksem kim karar verecek peki? tanırsın önce ve hakettiğini düşünürsen herşeyi yaparsın, liseli gibi en ufak sorunda bırakıp gitmezsin

• benim o işde benim

0|0
    0|0
  • İstanbul'da mı oturuyorsunuZ?

0|0
    0|0
    • 1ay

hayir beyefendicigim ama oturmayi cok isterim yakinda olabilir oyle bisey

• 1ay

onlari ben dusunurum sen dusunme

• 1ay

Sen de haklısın. Gelirsen tanışmak isterim.

• O güzel insan o güzel atlara binip gittiler

0|0
    0|0
  • Boşver onu da, Türkçe yazaydin keşke...

0|0
    0|0
  • Burdayım balık burcuyum sana ne lazım?

0|0
    0|0
  • burada ama sahibi var,

0|0
    0|0
  • gören, umursayan bayan var mı o tür erkeği?

0|0
    0|0
  • Sahibe ihtiyaci olmayan benligi oturmus birini tercih ederim

0|0
    0|0
  • Öyle erkek varda öyle kadın nerde ben görmedim

1|0
    0|0
  • Akrebim tuttuğum eli bırakılana kadar bırakmam ki tuttuğum elde hiç de beni bırakmadı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O bar senin bu bar benim takılıyor.

0|0
    0|0
  • Bende öyle birini arıyorum, ama nerde saçma kızlar onlarla birlikteler malesef

1|0
    0|0
  • burca göre adam seçilmez. saçmalığın daniskası.

0|1
    1|0
  • Nerede mi? Geç kaldık eskiden di , hem de çok vardı şimdi çok az oda bize bakmaz:))))

0|0
    0|0
  • bulmak güç

1|0
    0|0
  • öyle biri var ama ben kararsızım bu sefer de. çıkıp ayrılırsak onu tamamen kaybederim ne yaparım bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...