Neden bipolar insanlara saygınız yok? Neden onların yanında olmuyorsunuz?

Bipolar tanıdığı olmayan bilemez ne kadar zor bir hastalık olduğunu.
Akrabalarım hep bipolar ama kabul etmiyorlar.
Ben psikiyatriste gidip kendimde bir sorun olduğunu kabul ettim bana bipolar teşhisi konalı 7 sene oluyor.
Bunun ilk 2 senesinde ilaç tedavisi gördüm ama beni mala dönüştürüp hormonlarımı bozmaktan başka hiçbir işe yaramadı.
Çevremdeki herkesin bana deli muamelesi yapmasından bıktım.
Bipolarlar deli degildir , beyni sizin beyninizden daha farklıdır.
Lütfen bize deli muamelesi yapmayı kesin.
Bizi dinleyin, sesimize kulak verin.
Yalnız başına atlatılacak bir hastalık değil bu ve bu ölene kadar bizimle kalacak zaten.
Sadece bize normal bir insan gibi davranılmasını istiyoruz.
Tüm sevgililerim hastalığımı bahane edip beni terk etti.
Oysaki bildiğiniz klasik Türk kızı triplerinden hiçbir farkı yoktu yaşadıklarımın !
Pardon sadece ben bipolar olduğumu onlara önceden söyledim.
Ne büyük aptallık...
Ne zaman bizi anlayacaksınız?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hastalığınla kimse dalga geçmez hiç kimse sana saygısızlıkta yapmaz sen hastalığını biliyorsun kabullenmişsin ama kendine olan saygınıda kaybetmişsin
    İnsanlara olan güveninide biri senin istemediğin bir şeyi yapınca sen hemen ben hastayım o yüzden yaptı modundasın bu cok yanlış

1|0
    0|0
    • 1ay

Maalesef böyle değil keşke böyle olsaydı
      Direkt olarak bipolar olduğumu söyleyip benimle alay eden insanlar var
      Ya da bipolarım diye onu cinsel anlamda aldatacağımı düşünen sevgilim oldu
      Bu kadar ön yargıdan sonra ben de öz güvenim kaybettim bu doğru o yüzden biraz anlayış istiyorum kendimi toplayana kadar sadece

• 1ay

Ben şahsım olarak her zaman yanındayım ne zaman istersen benimle konuşa bilirsin ister burdan ister özel mesaj la istersen numaramı bile verebilirim hiç çekinmeden beni araya bilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun arkadaşım..
    Bende bir bir polarim... hastalığımı bu yil öğrendiğim iş yerine vermek üzere aldığım geçici iş göremezlik belgesinde bipolar tanisini görünce iş yerinden uzaklaştırıldım. Ve bunlar beni depresif moda soktu iyice insanlardan uzaklasnama sebep oldu sırf bu yüzden tekrar ise girmeye korkuyorum engelli kpss düşündüm ama toplumun bakiş açısından dolayı ondanda vazgeçtim.
    Ben şu an lithuril kullanıyorum senin dengeni hormonlarını bu ilaç mı bozdu bende de tiroit çıktı bıraktım ilaçları korkup kafama göre
    Geçmiş olsun tekrardan umarım bizde normal insanlar gibi görülür ve onlar gibi yaşarız

1|0
    0|0
    • 1ay

Gerçekten inanamıyorum bu yüzden seni uzaklastirmalarina..
      Bipolar olmadığını bilen bir sürü insan var türkiyede onlar doya doya gidiyor işlerine

• 1ay

Mesaj yollanmiyor ama takip attım profil fotoğrafımda kendim varım

• 1ay

Engelli KPSS ve lithuril hakkında , hormonların bozulması hak sorularım umarım mesaj atabiliniyordur artık takip ettim

Erkekler Ne Diyor 5

• bana kendini anlatırmısın. ? seni tanımak istiyorum

0|0
    0|0
  • Anlamak zorunda mı millet seni?

0|0
    0|0
  • aleynada bipolar heralde

0|0
    0|0
    • 1ay

Sanmıyorum nerede vardınız bu kanıya

• 2 eskı sevgılım bıpolardı

0|0
    0|0
    • 1ay

Zor bir süreç miydi senin için

• bir polar ne :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hastasin mi denilir yoksa sadece bir rahatsizlik mi bilmiyorum ama niye dile getirme gereği duyuyorsun?

kendin bu yazıda demişin ki türk kizlarin trıpınden farkı yoktu.

Sen rahatsizlığın bilinçindesin bu cok güzel ama "normal" gibi yaşamak başkaların sayesinde değil de senin ellinde oldunu düşünüyorum? Yanlışım var mı acaba?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bipolar hastalığı beyinsel bir şey maalesef beynimi değiştiremiyorum
      Hayatimda bana destek olan kimse yok
      Derdimi anlattığım kişiler de bununla alay ediyor

• 1ay

Destek derken ne isterdin yani senin icin destek ne oluyor?

• Saygımız neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...