Sizce ne yapmalıyım?

Benim çok yakın aslında tek yakın olduğum bir arkadaşım var. Lise sona gidiyoruz. Benim babam memur annem ev hanımı onun ise babası memur annesi öğretmen. Arada pek bir fark olmamasına rağmen onun ailesi her dediğini yapıyor. Örneğin ben montumu bile lcw den alırken o iç çamaşırını bile pentiden alıyor. Babası ona iyi bir üniversite kazanmayı bırakın çalışma programına uyarsa Iphone 7 alacağını söyledi. Bir kalemliğe 120 lira veriyorlar. Ayrıca bana diyor ki bu arkadaşım bunu gecen sene de giymemiş miydin? Ezikleniyorum ama tek arkadasim da o. Sizce ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
1ay Arkadasima durumumuzu pek belli etmemeye calisiyorum.
1ay Yakında iliğimi satacam 😂😂😭😭

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır canım eşit durumda değilsiniz onların evine çift maaş giriyor sizin evinize 1 maaş giriyor.. Ayrıca LCW ve Penti markaları çok pahalı markalar değil marka oldukları için gözünde fazla büyütmüşsün.. Sen gün gelecek kıymet bilen bir insan olacaksın o ise hayatı boyunca aldığı hiç bir şeyden memnun olmayan biri olacak.. Kendini asla ezik hissetme sadece içinde bulunduğun bu durumu ve duygularını hırsınla harmanlayıp derslerine asıl mesleğini eline aldığındaysa göreceksin ki kimseye ihtiyacın yokmuş.. Yarınlarını güzelleştirmek senin elinde..

1|1
    0|0
    • 1ay

Penti sadece bir ornekti kizin her seyi marka

• 1ay

Rica ederim seni çok iyi anlıyorum :)

• 1ay

😀❤

En İyi Kız Görüşü

• Utanma böyle şeylerden, arkadaşınsa olduğun gibi kabul etmeli. Onda olan herşey sende yoksa bile, umrunda olmasın. Ailenin durumu, onlar kadar iyi ve eşit değildir. Sadece sana yansıtmıyor olabilirler. Marka giyinmek, ya da pahalı aksesuarlarla kombine olmak. Zenginlik değildir. Senin kalbin temiz olsun, gerisi mühim değil. Her halükarda sen kazanırsın. Arkadaşınıda ipleme, bırak sorsun istediğini. Utanmadan söyle " evet, geçen sene giydiğim kıyafet. Ne gerek var ki yenisine, ne işe yarıyor yeni ve eski olması? Arasında ben fark göremedim. Kıyafet ikiside " de. Ve inan bana senin çalışmak için ödüle ihtiyacın yok. O boş beynini doldurmaya çalışmak için ailesi hediyelerle kandırıyor belli ki. Ellerinden başka bir yöntem gelmiyordur. Canını sıkma böyle şeylere, ne kadar şanslı olduğunu hatırla. Rüşvet alarak ders çalışacaksan, hiç çalışma daha iyi. Kendi emeklerinle bir yere gel. Babanın alacağı Iphone için ders çalışarak değil. Meslek sahibi olduğunda nicelerini alırsın kendine. Gururla.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şutla. Arkadaş dediğin parasıyla ezmez. Benimde annem babam çalışıyor lise sonum ama her şeyim lcw den. Utanılacak bir şey mi bu? Durumumuz var diye israf etmemiz gerekmiyor. 1 yıl olacak marketten aldığım 4 liralık kalemi kullanıyorum. Maddi anlamda zengin ama gönül yönünden fakir insanlar kendisine zengin veya başka bir şey demesin.
    Sende dert etme. Başkasıyla arkadaş ol ya da uyar onu

1|0
    0|0
  • Aklını başına toplamalı , olgunlaşmalı , başkaları ve gösteriş için yaşamamalı , israfı bir *** zannetmeemelisin.)

1|0
    0|0
  • o arkadaş dediğin senin arkadaşın falan değil hemen terket o yosmayı birde insan ailesine sırt çevirirmi? iç çamaşırın penti olmasa ne olur olsa ne olur ailene sarıl küçük kız bunlar ufak mesele insanlık giyim kuşamla olmaz evinizde mutluluk varsa herşey tamam demektir

1|0
    0|0
    • 1ay

Evimizde mutluluk da yok

• 1ay

o büyük sıkıntı gerçekten ama sorunun kimden ve neden kaynaklandığı önemli. maddi yönden ise hiç canını sıkma o sorunla hepimiz mücadele ediyoruz diğer yönlerden ise konuşabiliriz hallolur yani aşılamıyacak hiçbir problem yok bence

• Böyle arkadaş olacağına hiç olmasın neden insanları ezmekten zevk alırlar bilmiyorum ya

2|0
    0|0
    • 1ay

Bir söz var
      Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter
      Zenginliğine güvenme bir kibrit yeter

• 1ay

Önerini dikkate alacağim

• 1ay

Teşekkür ederim

• hayatını ve yaşamını başkalarıyla kıyaslama boş ver sen mutlu olmaua bak ayrıntıya takılma ilerde kimse hatırlamaz anlattıklarını boşver yaa takılmana bak

1|0
    0|0
  • Bınun gelirle alakası yok tutumla var hiç üzülme dürumunuda belli et senden cok parasıda olsa ne farkeder sen gösteriş meraklısı olma

1|0
    0|0
  • El insaf ya hu kalemliğe 120 tl olur mu boşver öyle diyen arkadaşı

1|0
    0|0
  • Arkadaşın sana ayıp etmiş küçümsemiş geçen sene de giydin bunu diye. Fazla muhatap olma bence

1|0
    0|0
  • İlik yetmez ruhunu sat 😎😘

1|1
    0|0
  • o arkadasinla arani boz tam nir egoist belli

1|0
    0|0
  • Ayril kurtul

1|0
    0|0
  • Mal senin suçum ne boşver o handikap lı doğmuş

1|0
    0|0
  • eziklenme gurur duymalısın kendinle o sadece gösterişli kişilerin çoçugu varlığı ve yoklu bilmez

1|0
    0|0
  • Boyle seylere heveslenme ve seni boyle seylrrden yargilayanlardan uzak dur

1|0
    0|0
  • Ya bak o ne isterse alsın boşver hiç sallama he yok eziklemeye kalkarsa sınırları çiz ona deki böyle konuşma. Yok devam ederse bir süre görüşme pişmn olucaktr yok olmazsa zaten seni sevmiyen biriyle takılmakta cok mntıksız.

1|0
    0|0
  • bu durumda bir ankaralı olarak fakiriz gardaş la dediğin de olay çözülür :)

1|0
    0|0
  • Ulan ne adamsınız ya neden başka aileleri kıskanır ki bir çocuk gerçi küçüksün daha insanın kendi ailesi gibisi yoktur

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dalgamı geciyosun

1|0
    0|0
Yükleniyor...