Artık biri olsun istiyorum. Ama neden olmuyor ki?

Son derece kültürlü ve saygılı biriyim. Sevdiğim adama güvenecek ve sıkmayacak biriyim ama nedense bir türlü ciddi bir ilişkim olmuyor. Bugüne kadar bir tane sevgilim oldu. Mantıklı ve çok şükür aşağı yukarı güzel olduğum söylenir ama nedense olmuyor. Artık erkekler şımarık ve kültürsüz dikkat çekme çabasında olan kızlara mı aşık oluyor? Aslında erkeklerde böyle... İnsanlar tuhaf.

0|2
9|31

En İyi Erkek Görüşü

• her seyden once kısılık karakter vede dusunce uyum yapısında ıyı oldugunu dusunursek bırde buna guzel oldugunuda eklersek evet sen aslında sımdıkı zamandakı erkeklere cok fazlasın bıle neden mı sımdıkı erkekler guzellıgı hava atmak ıcın yanında bır aksesuar gıbı tasır havasını atar e tabıkı bırde cıkar menfaat beklentı varsa ıstedıgını de alır kullanır sonrada sıkılır terk eder malesef sımdıkı ılıskılerın cogu sadece heves ve heyecan
    yanlıs anlasılmasın sen erkeklerden sıkayetcısın ama sorulsa bızlerde kızlardan cunku kızlar ukala ne ıstedıgını bılmeyen gozu yukseklerde beklentılerı cok fazla olan hele kı bırde guzellık kavramı ıle sımarık ıse vay halımıze
    bazen dusunuyorum kızlar suclu erkekler suclu pekı ama bunca sevgılı nasıl bır araya gelıyor dogru kım
    baska dın dıl ırk cınsıyet mı var acaba
    soruldugunda herkes aklı basnda saygılı guzel olgun mantıklı bırını ıster ama neden kımse kımsede bunu bulamaz ama kımsede kendını bu konuda yeterlı olup olmadıgını sorgulamaz ılıskılerde su an beklenılen her ıstedıgıne evet dıyecek sus pus olup erkegıne her seyı verecek hızmetı edecek kadın olması sonrası bunları yapıncada cok basıt olur terk edılır namuslu deyısı ıle baska arayıslara gırılır
    aslında bosna uzuluyorsun sen aranılan ozellıklerı gercekten karsılayan bırısın ama onemlı olanda sana bunları da verecek sunduklarının degerını bılecek sonuna kadar da sahıplenecek dogru kısının olması o yuzden sanada sadece dıyecegım sey ALLAH hayırlısını cıkarsın kı karsına bır omur degerını bılsın ve cok mutlu olasın

0|0
    0|0
    • 1ay

Amin sağ ol Allah herkese önce düzgün bir eş olabilmeyi nasip etsin anca düzelir bu 😄

Erkekler Ne Diyor 30

• Kültür anlayışı herkesten herkese değişir aslında, bana göre kültür çok okumak, restoran da Rose içip nazik konuşmak değildir, karşındaki insanın görüşüne saygı duymak bir kültürdür, insanlara saygı duymak kültürdür, eleştiri kabul etmek bir kültürdür. Sonuç olarak benim kültür anlayışıma göre pek insan yok.

0|0
    0|0
    • 1ay

İyi de siz olayı nereye getirmişsiniz

• 1ay

İyi sabahlar

• 1ay

Sana da iyi sabahlar gizli.

• Aman boş versene ya bu zamanda düzgün biri mi kaldı ki?
    Ne kadar saf ve masum görünen insanların geçmişleri bile olay yani takılı kalma boş ver gitsin yalnız kalmak iyidir

0|0
    0|0
  • Siz bu güzel kişiliğinizle ve karakterinizle mutlaka daha güzel bir ilişki yaşayacaksınız. Siz her zaman böyle olduğunuz sürece sizin için en hayırlısı nasip olacak.

0|0
    0|0
    • 1ay

Amin inşallah böyle olur, Allah herkese önce insan olmayı nasip etsin diyorum

• 1ay

İnsanlıktan çıktı çoğunluk İlişkiler berbat

• Sorun sende. Sorununu bulmalisin

0|0
    0|0
    • 1ay

Sorun yok diğer kızlar gibi ilgi budalası değilim kendimim

• bu yüzden lez olabilirsin

0|0
    0|0
  • Bencede tuhaf. Srn kafanı takma hayırlısını iste hayırlısı olsun. Birisi çıkacaktır karşına hem senin yaştakilerin biraz akılları başka şeylerde onun için ciddi olarak birine yaklaşmayı düşünmüyorlar sorun sende değildir

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet öyleler. Kendimi yalnız ve fazla olgun hissediyorum şu an 😄

• olmuyor işte.

0|0
    0|0
  • kültürlü ve saygılı biriyim. Sevdiğim adama güvenecek ve sıkmayacak biriyim
    bende öyleyim ama olmuyor bende de kader diyorum ben artık yaaa

0|0
    0|0
  • düzgün erkeğin hayatına anlayışsız bayan
    düzgün bayanın hayatına da öküz erkek çıkıyor maalesef

0|1
    0|0
  • Efendi karakterli duzgun erkekleri hemcinslerin neslini kuruttu

0|1
    0|0
  • insanlar artik ihtiyaçlarına göre ilişki yasamak istediği için dediğin tarzda ilişkileri görüyoruz.. erkekler seks amaçlı kizlarsa imaj amaçlı partner ariyolar artık kendilerine..

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yazık ki. Yanlış zamanda mu doğdum demek istemiyorum şahsen. :/

• 1ay

Bence bu nesillere sizde dahilsiniz. İnsanlığın 1950'lilerde kaldığını düşünüyorum

• 1ay

doğru haklı olabilirsin

• Hayır seni hak edecek bir erkek çıkmamış karşına hepsi bu.. Kendini suçlamaktan vazgeç..

0|0
    0|0
    • 1ay

Egolu biri değilim bende soruyorum işte neden diye sorguluyorum

• 1ay

Değil. Çünkü gerçekçi olmak kendini acımasızca eleştirmek demek.

• 1ay

İnsan kendine karşı egoist olamaz diye bir kaide yok ki.. Kendine karşı da egoist davranabilirsin.. Ben zaten çok ağır egoistliği savunmuyorum burada sen benim egoizm sempatizanı falan sandın sanırım :) Ben biraz egodan bahsediyorum her insanın ihtiyacı olacağı kadar.. ayrıca muhabbetinden çıkardığım kadarıyla bu kadar karamsar olursan insanlara karşı itici gelebilirsin bunu yapma..

• Hayırlısı olsun de geç

0|0
    0|0
  • Olmasın daha iyi ^^

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben artık bunu diyemiyorum çünkü sevmek ve sevilmek istiyorum her insan gibi. Bunu bastıramaz hiçbir insan. Her insan önemsenmek ister, önemsemek ister (en azından çok bencil olmayan)

• Hayat bu iyi ve dürüst insanı kötü kız bulur yani hayat dengi dengine değil malesef ve cok berbat bir zamanda yaşıyoruz şuanda...

0|0
    0|0
    • 1ay

Denk düşsün inşaallah herkese.

• la kıyamam sana da yazık günah. biri alsın la şunu artık.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kültür olay bu. Ülkedeki çoğu insan çomar.

• 1ay

Üzdü 😔

• 1ay

mutlu olmalısın aksine

• Olur elbet.

0|0
    0|0
  • Ben de aynıyım 1 tane kız arkadaşım oldu oda trafik kazası yaptı zamana bırakmamız lazım

0|0
    0|0
  • Yanlış dusuncen var

0|0
    0|0
  • olum sen sevgili istiyosan biz varız ya ya

0|0
    0|0
  • Hep öyle derler ego tatmin et al sana birsürü kişi var işte

0|0
    0|0
  • hersey olabilir

0|0
    0|0
  • Bende aradım bulamadım

0|0
    0|0
  • Olur bir gün. Yanlış adama aşık olacağına geç olsun.

0|0
    0|0
  • Kulturlu mamtikl ve sikmayan birisi isen soyle bakalim yas ve boy?

0|0
    0|0
  • tamamen haklısın erkekler hep saçma sapan birilerini arıyor. ama illaki çıkar.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyorum :/ ömürlük istiyorum her insan gibi sevmek ve sevilmek istiyorum ciddi ciddi

• Olur bir gün ins

0|0
    0|0
  • bende olsun istiyorum olmuyor

0|0
    0|0
  • Booşver sen kendin ol elbet bir gün çıkar birisi

0|0
    0|0
  • Gizli olmasan belki öyle biri ile tanışirdin...

0|0
    0|0
    • 1ay

Buradan tanışma amacım yok...

Kızlar Ne Diyor 9

• zor kizlari elde etmek vakit aldigi icin kolaya kaciyorlar sanirim

1|1
    0|0
  • Senin alninda kültürlü mü yaziyordu da görenler sana ona göre adim atacakti? Tabii ki de seni tanimayan insan ilk önce dis görünüsüne bakacak. Süslü kizlar da bu konuda daha cok dikkat cekiyor ve seni geride birakiyor, bu gayet normal. Biraz girisken ol da kendini göster. Akilli kültürlü olman cok hos ama adam seninle oturup matematik denklemi cözmicek bütün gün. Kadinsi olmayi ihmal etme. Eglendirmesini de bil.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kimseyle uğraşamam. Net biriyim değişmem değiştirmem kimseyi de.

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • İleride sabret

0|0
    0|0
  • insanlar tuhaf, ona katılıyorum

0|0
    0|0
  • Acı çekmek istiyorsan. Sen bilirsi

0|0
    1|2
    • 1ay

Ok By by asi Girl hzjsşdldkx

• 1ay

@Croyzigor dalga geçtim kızla hemen her şeye atlama 😂😂

• 1ay

Ahah peki

• Olmayacak. Olmazlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Olmazdasın sanırım 😄

• Haklisin nerde kezo kiz pesinde bir suru erkek.

0|0
    0|0
  • tutarsızlık diyelim. olmayınca olmuyr

0|0
    0|0
Yükleniyor...