Eşimle evlat edinmeyi düşünüyoruz. Sosyal hizmetlere başvuracağız nasıl bir yol izlenir?

Eşim asla anne olamayacak rahatsızlık dolayı. Eşim çocuk evlat istiyor üzülüyor başkalarının çocuklarına baktığı zaman üzülüyor. Eşimle çocuk esirgeme kurumu sosyal hizmetlere başvuracağız.İnceleme yapacaklarmış sanırım durumumuz iyi sizce nasıl olur?

Güncellemeler:
1ay teşekkür ederim yorumlar görşüzlerniz için hayırlısı ile inşllah nasıp eder bize rapbim evlat

1|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun ne güzel birşey yapıyosunuz 😊 annemlerde başvurdu ama sağlik raporu filanda istiyolar psikoloktan filanda sağlikli raporu almaniz gerekiyo bizimki sonradan olmadi ama İstanbul'da avrupa yakasinda biyerde yapiliyomuş başvuru internette yaziyodur ayrintili adres

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence alıyorsanız bir bebek alın onu sıfırdan büyütün çünkü sizi sadece anne baba olarak bilecek öyle sahip çıkacak eşinize anne diyerek koşacak. Eğer aklı yerinde neyin ne olduğunu bilen bir çocuğa sahip çıkarsanız ergenlikte çok sıkıntılar yaşarsınız. Bari bebek olursa bütün evrakları saklarsınız 20 yaşını geçince açıklarsınız her şeyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Çok iyi bence. Allah İnşallah yardımcınız olur.. :)) ben şek bilmemde durumunuz iyide korkulcak bişey yok:) kaç tane düşünüyorsunuz bir mi?

0|1
    0|0
  • Sorunuzu okuyunca gerçekten duygulandım. Çok hayırlı bir işe adım atıyorsunuz. Tebrik ediyorum sizi abi 😊 Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin inşaAllah 😊

0|1
    0|0
  • bir yetime öksüze kol kanat geliceksiniz bu ne kadar özel ve güzel bir maneviyat. Allah hakkınızda hayırlısı neyse onu versin. bence çok doğru bir karar almışsınız

0|1
    0|0
    • 1ay

evet inşllah hayırlısı ile

• Bence cok iyi fikir. Bir cocuk da anne baba sahibi olur ne guzel. Hatta bir kac yil sonra bir tane daha alin. 😍 Allah yolunuzu acik etsin guzel insanlar 😊😊

0|1
    0|0
  • Allah yolunuzu acik etsin insallah...

0|1
    0|0
  • Neden olmasın ki.. siz kendi aile yapinizdan Eminseniz geçmişiniz temizse engel bişey olmaz diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

gayet iyi aile yiz eşim sınıf örğretmen bende mühendisim devletde
      varlık durmuz iyi

• 1ay

Tamam ozaman ne güzel. . hatta düşünceniz bile çok güzel. . Kutlarım ikinizi de.. gönlünüzu ferah tutun derim. . muhakkak ışığı göreceksiniz. .

• 1ay

evet inşallah hayırlısı olur

• Güzel bir düşünce ortak kararımız ise ilgili birimlerden kaliteli bilgi almak daha sağlıklı olmaz mi. Bura için fazla hassas bir konu

0|1
    0|0
  • Coy iyisiniz iyiki sizin gibi insanlar var. Her iki tarafta mutlu olacaktir siz evlat sevgisini o cocuk anne baba sefkatini gorecek.

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir düşünce fakat zorlu bir asama sizleri bekliyor kolay degil evlat edinmek cunku şimdilerde doğuranlar bile anne baba olmayi beceremezken bir başkasına çocuk emanet etmek haklı olarak cok kolay bir is degil
    Umarım gönlünüzden gecen olur ve umarım alırsanız da cok iyi yetiştirir kendinizden bile sakınırsınız...

0|1
    0|0
  • Normal yollardan olmayabilir fakat tüp bebek yapanlar çocuk sahibi olabiliyorlar

0|1
    0|0
  • Beni edinin evlat

0|1
    0|0
  • Nasıl yok izlenecegini bilmem ama tebrik ederim 😊

0|1
    0|0
  • Olamicak birşey yok Rabbim verir

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun 🙏 çocuğa söylemeyi düşünmüyorsanız kan grubuna dikkat edin 😊

0|1
    0|0
    • 1ay

söyleriz saklmayız doğrusu bu

• Çoook güzel bir davranış Abi :) bence iyi olur sizin açınızdan eve neşe gelir.. tüp bebek uygulaması falan da geniş aslında

0|1
    0|0
    • 1ay

hamile kalması imkansız yumurtalıkları alındı hastalık sonucu

• 1ay

değil ömemli ama 0 -3 yaş olursa kolay alışır diyorlar

• 1ay

Doğrudur herşey gönlünüzce olsun abi :) :) 👍👍

Erkekler Ne Diyor 5

• beni edinin evlat hazirda :))

0|1
    0|0
  • iyi yapmışsınız. orada da anne baba sevgisine muhtaç çocuklar bekliyorlar. iyi ve. geliriniz yerinde bir aile olmanız şart. her aileye vermiyorlar çocukları

0|1
    0|0
  • Gayet de güzel olur.
    Kız evlat edinin derim.
    Bir de 3 yaş altı olsun mümkünse.
    Ve çocuğun hikâyesi aklınıza yatsın.
    Soru işaretleri kalmasin alırken...

0|1
    0|0
  • Güzel bir düşünce olmazsa vermezlerse, İnternet'tede satıyorlar

0|1
    0|0