Kız arkadaşımı uyarmam sizce doğru oldu mu? Lütfen yardım bekliyorum?

Ben 1.75 boyunda 67kilo bir kızım biraz fazla kilom var ve bu kilomdan fazlasıyla şikayetçiyim.. arkadaşım bunu çok iyi bildiği halde sürekli kendi zayıflığından söz ediyor benim üzüldüğümü bile bile nispet yapar gibi spor yapıcam ay göbeğim çıkmasın falan sürekli yanımda söyleyip duruyor. Ve en son ben bundan rahatsızlığımı dile getirdim yüzü bayağı bir asıldı ve bozuldu bilerek yapmadım özür dilerim seni üzmek istemezdim gibisinden konuştu ama bana samimi gelmedi sizce samimi mi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sende zayıflamaya çalış oldu mu, çok zor değil ama yapabilirsin, ayrıca ona ne ki senin kilondan, ne saçma tipler var

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben zayıflasam çatlarlar zaten

• 1ay

en azından sporla düzelen kusurların var, diğerleri ne yapsın
      😇 iyi uykular şimdiden.

• 1ay

Ooo tebrikler buda tak diye oturdu 🙏🏻👍 iyi uykular tesekkürler ☺️

En İyi Kız Görüşü

• Kız arkadaşlarda bazen böyle cinlikler olabiliyor akılları sıra. Boşver takma sen. Bence ne boyda ne de kiloda sıkıntı var. Ama sen şikayetçi isen durum farklı. Sen de spor yap, hatta arkadaşından daha fit ol. Bu da ona kapak olsun..

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen çok haklısın 👍

Erkekler Ne Diyor 6

• sen kompleks yapmışsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben zaten taktım kafaya ama oda bunu iyi biliyor

• zayıflamak için spor salonları diyetisyenler varken önlem almıyorsan biz ne yapalım sana.

0|0
    0|0
    • 1ay

Pardonda kim sana bişey yap dedi?

• Nasıl fazla ya. Ben de öyleyim ama zayıfım.

0|0
    0|0
  • tanimak gerek once yorum yapamicam kotu niyetli degildir belki de

0|0
    0|0
  • ulan 175 boyun varmış döversin 2 vur agzının ustune

0|0
    0|0
  • 175 boy ve 67kg fazlan yok. 10 numara bir kızsın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim ama bacaklarımda kalınlık var eskiden 57,58 kiloydum Özakman harikaydı

• 1ay

Çok teşekkürler

• 1ay

önemli değil. mühim olan insanlık.

Kızlar Ne Diyor 3

• uyarman iyi olmus canim madem arkadasin senin bu durumu kafana taktigini bilir ona gore konusur, kesinlikle samimi degil soylediklerinde.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle kafaya taktığımı kesinlikle biliyor canım.. açıkcası bana da samimi gelmedi ben onun yerinde olsam ve bunu istemeyerek yapmış olsam daha farklı bir yüz ifadesinde ve sözlerde olacağıma eminim

• 1ay

Onun yerinde sen olsan zaten arkadasinin bu kadar hassas oldugu bir konuda inadina inadina konusmazsin, haksizlik ettigini falan dusunme sen canim.

• 1ay

Bencede doğru düşünüyorum hislerimde öyle çok yanılmadım.. bunu ilk söylediğimde yüzü bir değişik oldu

• boyun cok guzel eger senden kisaysa sende boyundan bahset 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Onun boyu 1.60 😂 Canım ben onun gibi yapmadım hiç bir zaman ya

• 1ay

kisasa kisas de sende 😂

• 1ay

Aman seviyeye düşmeye hiç gerek yok yaa 😁

• iyi yapmıssın haketmiş

0|0
    0|0