Şu an İçinizden Geçen Şeyi Yazar Mısınız?

Bunu neden anlatıyorum bilmiyorum. Ben şu an coollugumdan karizmamdan ödün veriyorum ama olsun içimden geldi bugün de ben derde boğayım. 😕😕
Yaklaşık 1 buçuk saat önce babam aradı. Telefonu açtım. Nasılsın kızım dedi. Şaşırdım.. Benim babam bana sadece 1 kez kızım demişti. O da küçükken misafirler vardı diye kızım git sigara al bana derkendi. O zamanda küçük olsam bile bakkala giderken ağlamıştım sokakta.
Yıllar sonra ilk kez kızım dedi... İçeriye gittim. Ablama verdim telefonu.. Hoparlöre aldık telefonu. Evdekilerin gülüşlerini duyunca ilk defa sıcaklık hissettim. Geçip giden kötü zamanlara acıdım. Hep böyle olabilirdik. Yine odamda ağladım. Ablam babama söyledi. Bana kızım demek hep. tuhaf geliyordu. Alışmam gerekiyor demek ki demiş. İnşallah alışır. Hep ondan nefret ettiğimi sanıyordum. Geçen günde rüyamda öldüğünü gördüm uyandıgımda yine ağlıyordum. Biz babamızın prensesi olamadık ama yine de içimizde bir yerde baba sevgisi hep varmış. Onu farkettim. Umarım hep böyle devam eder.
İkinci söylemek istediğim şey
şu an İçinizden Geçen Şeyi Yazar Mısınız?

Ben seninle ne yakısıklı yüzün ne kirli sakalın ne de kol kasların için kalıyorum. Seni bunlar için sevmedim ben. Seni sen olduğun için sevdim, seni senin yanında ben olduğum için sevdim.
Bunu ne sen anlarsın ne o ne başkası. Bir ben bilirim bir Allah. Ama bunu içimden geldi diye yazdım. Yoksa bende seni hak etmeyen milyonlarca insandan biriyim sadece.
Verdiğin kararların hep arkasındayım.. sonucu ne olursa olsun sadece kendini düşün. Hayatta herkes kendi kararını verir.. kimse için kendini üzme. Hak ettiğini yaşarsın sözü doğru. Aklı olmayan hayata tutunamaz. Hiçbirşeyden kendini sorumlu tutma.

Şu an içimden geçenler bunlar. Sizin içinizden ne geçiyor?

#Edyline
#şövalyem
#kendisininprensesi

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu görsel kandırmaca. tabiki başkalarından üstün olmalısın. sıradan ve basit biri eşi için güçlü olabilir kavanoz açarak ama onun harici asla tercih edilmez.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...