Elektrik faturam normal mi sizce?

öğrenciyim ilk kez bu yıl eve çıktım 1+1 evde kalıyorum ve ilk elektrik faturam 47 lira gelmiş bu sizce çok mu normal mi erkek arkadaşımla yaşıyoruz o da çok sık elektrik kullanmıyor ki tv bile izlemiyoruz normal mi 47 lira

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ohoo bize 500 tl küsür gelmiş 3 ay önce, ki 3 hafta yoktuk. Şikayet ettik ama dediler ki artık elektrik faturalarını şikayet edemezsiniz yasallaştı falan filan.. özelleşti ne güzel dimi? avukata gittik aynen dediğim gibi. Anlamadım gitti.268 tl'si kullanım bedeli gerisi vergi:S

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok iyi bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tv cok yemez elektrik zaten. Saç kurutma, buz dolabı, ütü yer encok. Faturanin coğu vergi sayac bedeli filan adi altinda bir sürü kesinti okuyor. Hic kullanmasan 30 gelir zaten. Bildiğin resmi soygun var :/

0|0
    0|0
  • Normal. Bize 120 geliyor.

0|0
    0|0
  • az bile gelmiş

0|0
    0|0
  • Fazla

0|0
    0|0
  • lan bizim eve 50 - 60 tl fatura geliyor 3+1 ev fırın süpürge televizyon bulaşık çamaşır makinesi her odanın aydınlatması bilgisayar kombi bunlar kullanılıyor :D bence bir sıkıntı var

0|0
    0|0
  • Normal bence çoğu vergi zaten detaylı bakın görürsünüz.

0|0
    0|0
  • Bence normal gibi

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Gunluk cay parası gıbı az tabıkıde

0|0
    0|0
  • Elektrik çok pahalı artık. Birazcık fazlası var ama normal. Ampulleriniz tasarruflu değil sanırım :)

0|0
    0|0
  • Hiç normal değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Normalin fazlası gibi

0|0
    0|0
  • fazla

0|0
    0|0