Sitede Herkes cool zaten herkes Zeki Degilmi?

Herkesde bir cool luk yok engel listesi felan :D arkadaş sana yazan kızın aklından şüphelenirim ben :D

Güncellemeler:
1ay +++++++
1ay ++++++++

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kafam kellik seviyesinin sinirlarini zorluyo zaten cool olmanin zaten benle alakasi yok , zekilikte zaten einstein degilim , iyiki tarifine uymuyorum kardesim

0|1
    0|0
    • 1ay

seni kast ettigimi nerden cıkardın dayı :D

• 1ay

biliyorum beni kastetmedigini , o dedigin defolular gibi olmadigimi söylek istedim , ayrica dayi dedin iyice sktin ebemi:)

• 1ay

yaşın büyük degilmi :D

Kızlar Ne Diyor 5

• yok ben gerizekaliyim

0|1
    0|0
  • Elbette

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Kime kızdınız yine ya kimmiş o :D

0|1
    0|0
  • Hahshdhahga aynen 😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Neymiş efendim kimse takmıyormuş :D

0|1
    0|0
  • Cool olmak gibi bir derdim yok engelli listemde sıfır. Ama sen buna niye takıldın ki bırak millet ne yapıyorsa yapsın kusura bakma da derdi seni mi gerdi burası sosyal platform hertelden insan var işte

0|1
    0|0
    • 1ay

dogru söylüyosun aslında :)

• 1ay

Gereksiz insanlarla kendini strese soktuğuna değmez kardeş kafana göre takıl keyfine bak o zaman herşey daha zevkli oluyor :)

• 1ay

Aynen kardeşm :)

• Evet bende coolum ve benim de engel listem var ve canimin istedigini engelliyorum. Aha seni de engelledim:D

0|1
    0|0
    • 1ay

sen yapmadıysan bile ben yaparım :D zeka seviyesi yüksek insan :) şu yazdıgın cümleyi 24 yaşındaki biri yazamaz :D beyin yaşın ya 14 ya da 15 :D

• 1ay

Takiliyorum be canim sikiliyo, trolleye trolleye konudan konuya zipliyorum

• Öyle valla :D

0|1
    0|0
  • Ben öyleyim mesela, doğuştan ama yapcak bir şey yok

0|1
    0|0
  • Dogru demissin

0|1
    0|0
Yükleniyor...