Toplum içinde nasıl ilgi görürsünüz?

Ben utangacım haliyle pek konuşamıyorum ve toplum içinde açıkçası pek takılmıyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Diksiyonunu geliştir ve zekanı belli et. Hayatla ilgili ciddi fikirlerin olsun her anlamda. Bu oldukça ilgi çeker. Tepki gördüğün an doğru yoldasın ve farklısın durumu ortaya çıkar ve sadece alt etmek kalır. Her konuda bunu yapabilirsin ve ilgi çekersin. Ben genelde bunu siyaset üzerinden yaparım lk önce adeta nefretle bakılıyorum ve herkes hunharca atağa geçiyor ve ilgi bana toplanıyor işlerine gelmiyor, linç durumuna gelmeden en geç 10 dk sonra algı değisiyor ve profesör muammeesi görüp 'keşke senin gibileri başta olsa' laflarıyla övülüyorum. Mesele dolu olman bu karizmayıda beraberinde getirir. Sadec biyerleri acmakla olmaz! Biz erkeklerde oldugu gibi kadınında karizması vardır. Siz bu detyı kaçırıyorsunuz. Güzellik önemli değil!! Sıla mesela her hali, söylemi ve hareketiyle ilgi çekici bir bayan ve Seksi bide cicişlere bak kim onlarla gezmek ve koluna takmak isterki? Makyaja ayırcaonız vaktin yarısını kendinizi tanımaya ayırsanız daha faxla ilgi çekip çekci olacaksınız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çekingenin önde gideniyim ama bit şekilde anlaşıyorum herkesle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• valla bende senin gibiydim eskiden. şimdi sosyal fobi oldum. artık bir b. ka yaramazım.. geçmişle ilgili en büyük pişmanlığım, dört duvar arasına çekilmem. üstüne git kız, sakın kabuğuna çekilme

1|0
    0|0
  • Toplum içinde güzel ilgi görüyorum
    Ama hiç sevmem kalabalık ortamları
    Helede akraba ya da arkadaş düğünü olunca
    Şöyle bir derinn offff cekiyorum

1|0
    0|0
  • Yanlış düşüncelerini ve temel inançlarını yık :)

1|0
    0|0
  • İlgi görmek o kadar da güzel bir şey değil sadece seni sevenler tarafından ilgi gör yeter

1|0
    0|0
  • istemem ilgi

1|0
    0|0
  • Kendim olurum baskada bir cabam yok.

1|0
    0|0
  • Boşver öyle kal. Çok konuşanı çok skiolar...

1|0
    0|0
  • kendımı bıldım bıleli parmakla gösteriliriz.

1|0
    0|0
  • "maşallah kızım olsa verirdim sana derler" hep ama hiç kızı olan anneye denk gelmedim :(

1|0
    0|0
  • Bakışlarla tacize uğruyorum 😎😎

1|0
    0|0
  • Gülümseyip bıyığımı sağ elimle kenarı doğru düzeltmem yeterli oluyor

1|0
    0|0
  • sonradan belki olunabilir bişey diyemem ama bir insanın doğasında varsa o duygu güzel bişey

1|0
    0|0
  • lütfen yorumumu görene beğeni yapablirmi? xpere ihtiyacım var.

1|0
    0|0
  • Topluma çıkmalısın tabiki insanlarla iç içe ol kendine güven hersey daha güzel olur

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim :(

1|0
    0|0
  • Saygınlıklaa

2|0
    0|0
  • Bende çekingenim ortamlara ayak uyduramiyorum

1|0
    0|0
  • İnsan içine karış biraz.

1|0
    0|0
  • İyi.

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • Çalışıyorsan, iş bul. Değişik bir ortam icin firsat taratmak lazım.

1|0
    0|0
  • bence seks herseyin cozumu

1|0
    0|0
  • aktif olmak gerekir. aktif olmak içten gelir. aktif olmak için aktif olursan dışarıya çok bok bir görüntü verirsin. ilgi çekmeye çalışma sen olduğun gibi ol ilgi görürsen görürsün görmezsen görmezsin.

1|0
    0|0
  • Sakız çiğne

1|0
    0|0
  • İnan hiçbirşeye gerek yok, iyi bir fiziğin olsun, kız ya da erkek, çok fazla ilgi görüyorsun

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olduğum yerde öylece dursam bile ilgi görüyorum 😂

1|0
    0|0
  • ilgi görmüyorum

1|0
    0|0
  • Saygı :/ bende sevmiyorum toplum içinde bulunmayı

1|0
    0|0