Kol kılını almayan kız?

Bir kız arkadaşım var üniversitede tanışalı 3 hafta filan oldu ama baya samimiyiz sevgili kıvamında neredeyse. Kız güzel fena değil bakımlı iyi giyiniyor filan ama kollarında benden fazla kıl var nedense. Ya ben bu tarz şeyleri sevmem kız dediğin kılsız olur abi o kıllar gerçekten bütün olayı bozuyor tiksindirici bir durum.

Asıl sorum bunu onu kırmadan nasıl bilinçaltına sokup o kılları almasını söyleyebilirim?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kolsuz birşey giydiği gün kollarınızı yan yana koy doğal bir şekilde farkeder belki :) ama direk söyleme aşırı kırıcı bir durum olur

0|0
    0|0
    • 1ay

Gördü zaten kolumu kendide biraz uzayınca alıcam dedi ama zaten yeterince uzun :/ dediğin gibi direk söylemek dışında başka yöntemler arıyorum.

• 1ay

He yani hiç almamazlık yapmıyor arada alıyor ama uzatmayı mı bekliyor? Ovvvv:/ :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Hahaha ya migdem kalkti ama seviyo demek bide ayrica diyemezsin ki bunu kibari yok dile gelemezsin bekle bakalim nezaman alcak😂

0|0
    0|0
    • 1ay

:D Valla bir kere dedim kıllarını filanmı alıyorsun demişti bende evet sporcu olduğumdan dolayı kıl pek sevmem dedim oda kendininkileri farketmiş olmalıki biraz daha uzamasını bekliyorum bende alıcam demişti bakalım.

• Bunu söylersen çok kırılır. Birçok kız böylr yapıyor neden bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bir kolunun kılına karışmadığınız kalmıştı.

0|0
    0|0
    • 1ay

Karışmıyorum. Sadece tiksiniyorum ben erkek olarak kılları alıyorsam kızda almalı öyle güzel bir kızda o kıllar o kadar tiksindirici duruyorki emin ol görsen böyle konuşmazsın.

• ya sanane kendi tercihi hepiniz şu tvlerdeki kadinlardan alıştın zaten 3 yil oncesine kadar kim bu kadar önem veriyodu

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben her zaman önem verdim buraya gelip sanane manane sallayacak bir feminist arıyordum sen oldun tebrikler. Arkadaş ben sorum için yardım arıyorum kız geliyor sanane diyor yardım etmeyeceksen işin ne boş boş eleştiri yapınca ne geçiyor eline?

• 1ay

bu seni ilgilendirmez bayim belki hormonal hastaligi var kızın öyle deyince üzülecek

• 1ay

Aramızda kıl muhabbeti geçmişti o sorduğunda ben alıyorum demiştim oda bende biraz daha uzasın alıcam demişti herhangi bir hastalıktanda bahsetmedi demekki pek önemsemiyor benim dikkat ettiğimi ben yardım istiyorum sen kuru yorum atıyorsun olmazki ama.

• Benim de var görünmüyor nerdeyse o yüzden almıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kollarıma ağda yapayım mı nasıl bakıyorsun erkeklerde bu duruma de

0|0
    0|0
    • 1ay

Zaten alıyorum kılları epilasyon yaptırıyorum sporcu olduğum için pek sevmem kıllı olmayı. Bir kıl muhabbeti geçtiğinde sen alıyormusun bende evet demiştim oda bende alıcam ama uzamasını bekliyorum demişti sorun şu ki yeterince uzun zaten :D

• Sen seninkileri al

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben var mı dedim dostum sporcu olarak kendiminkileri alıyorum zaten.

• 1ay

Senin böyle bir arkadaşın olsa aynı durumda olsan benle sen ne yapardın direk söylemek dışında.

• 1ay

Yorumlara baktım da gayet durumunun farkında bilemedim şimdi direk söylesen bile pek fayda edermi diye çevrisede söylemiştir diye tahmin ediyorum.

• dire söyleyebilirsin kol kılların itici duruyor alsan daha iyi olur dersin

0|0
    0|0
    • 1ay

Direk söylemek saçma olur dostum kalbini kırmak istemem.

• 1ay

Ya öyle bir dostluk için uzun zaman lazım çok şey paylaşmak lazım bizimki daha 3 hafta tanıma aşaması sayılır.

• 1ay

olsun akıllıya nasihat et teşekkür eder cahile nasihat et hakaret falan eder cahille dostluk yapma tanıma aşamasında bil kimin ne olduğunu kısaca

Yükleniyor...