Beyler bu düşünceye hiç kapıldınız mı? Peki siz kızlar bu durumu yaşadığınız ve içinizin rahatladığı oldu mu?

Beyler bu düşünceye hiç kapıldınız mı? Peki siz kızlar bu durumu yaşadığınız ve içinizin rahatladığı oldu mu?
Sapikla karşilaşma korkusu illaki daha ürkütücü olabilir ama sapik sanilma korkusu da rahatsiz edici değil mi?

2|0
21|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen çok doğru ama şu var gerçek hayatta anlayışlı olan var mı bazen sapık değilde önümden yürüyo aynı yöne gidiyoeuz ama sürekli arkasnda olduğm için geçemiyorum ylda vermiyo insan kendini suçlu hissediyo bir boşluk bulup öne geçiyorm sonrada hızlı yürüyormki aorn olmasn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• İkinci öğretimken böyle bir şeyden korkuyordum. Böyle düşünen erkekler varsa hala bu çok iyi.

0|0
    0|0
  • İllaki korku oluyor. Akşamları pek de güvenli sayılmaz. Hoş, gündüzler de farklı değil artık.

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım ve böyle düşünceli erkekleri kutluyorum.

0|0
    0|0
  • Yaşamıştım

0|0
    0|0
  • illa ki korku oluyor ancak ülkede herkes potansiyel sapık durumunda sanmak diye birşey kalmadı

0|0
    0|0
    • 1ay

Zannetmiyorum. Potansiyel sapik sanma orani bayaği fazla olsa gerek. Ozellikle bu aralar

• 1ay

durumunda nin yanına virgül koyduğumu farzet

• 1ay

Koymak gerek demek ki. Şimdi oldu :D

• telefonda konusuyormuşum gibi yapıyorum :(

0|0
    0|0
  • Bu düsunce degilde kucuk cocuklara bakarken
    İçim burkuluyor piskolojim bozuldu
    Artik

0|0
    0|0
  • Öyle dusunen erkek yokki millet asikare gözune baka baka kasiyor ve 31 bile cekiyor ya da bir adres sorar gibi kadinlara yaklasip cinsel organini gosteriyor ama cahil cocuklar gencler var yollarda yazik kimsenin basina insallah gelmez

0|0
    0|0
  • Fotoğrafı gorunce ben şok😐

0|0
    0|0
  • Oluyor bazen haberleri izleyince insan paranoyak oluyor artık

0|0
    0|0
  • Evet bir kaç kez oldu

0|0
    0|0
  • Gelmedi başıma

0|0
    0|0
  • Evet çoğu zaman aklıma geliyor

0|0
    0|0
  • Ne kadar güzel bir resim. Var dimi hala böyle insanlar?

0|0
    0|0
  • Böyle erkeklere aferin!

0|0
    0|0
  • İşim gereği 10da çıkıyorum 11 gibi otobüsten iniyorum önüme bakarak yürüyorum kimse birşey demiyor

0|0
    0|0
  • yaşamıştım

0|0
    0|0
  • Evet çok korkuyorum

0|0
    0|0
  • Yanımdan geçerken bile korkarım ben

0|0
    0|0
  • Hiç sapık sanilmadim ama sapik düşündüklerim oldu. Belki de benim paranoyakligim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...