Annem beni başkalarının yanında aşağılamayı çok seviyor galiba?

Başkalarının yanında dalga geçiyor benimle. Neden böyle yapıyor? Az önce teyzesinin kızının yanında yaptı mesela ve ikiside anırarak güldü resmen. Erkek arkadaşım aradı tam o sıra anne bir sus lütfen ya dedim odama girdim. Bizimkiler ayrı annem evli ben normalde babamla kalıyorum. Annem gitmemi istemiyor ama böyle yaptıkça kinleniyorum ona. Hoşuna mı gidiyor böyle? Konuş demeyin daha önce iki üç kere söyledim.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sende annenden uzak dur.

0|0
    0|0
    • 1ay

En son ne zaman annecim diyip sarıldığımı hatırlamıyorum zaten. Kendinden uzaklaştırdı beni iyice. Babamın yanına gidincede duygu sömürüsü yapıp ağlıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Huyu oyledir

0|0
    0|0
    • 1ay

Kinleniyorum böyle kendi bilir

• Baban bile ondan ayrıldıysa gerisini sen düşün.

0|0
    0|0
    • 1ay

Annem ayrılmıştı :D babam çok rahat bir insandı takmazdı annemi hiç. Ben takıntılıyım ama. Özgüvenim sarsılıyor böyle yaptıkça. Burda Onun yanında kendimi işe yaramaz hissediyorum. Babam hiç öyle değildir hatta çok şımartır beni. Bide babamın yanına gidince ağlıyor anne olunca anlarsın falan.. Kinleniyorum böyle yaptıkça

• 1ay

Annen ayrılınca babanın kabul etmesi bile onun sorunlu olduğunu gösterir. Demek ki annen geçinemeyen biri. İşin zor ne diyim.

Yükleniyor...