Ailemin benim için tutumu nasıl detaya gelir misiniz sizce normal mi?

Ben son sınıf öğrencisiyim ve sınavlara hazırlanıyorum. Ailem tıp kazanmamı istiyor ama hiç tolerans ya da çaba sarf etmiyorlar. Eve geliyorum kardeşlerim pc yi ele geçirimiş telefonum yok zaten video izleyemiyorm istediğim zaman, babam karşı odadan haber izliyo yüksek sesle annem de telefonla konuşurken çok konuşuyor ve sesi çok çıkıyor ben video izlerken onun konuşmasının bitmesini bekliyorum. Ben onlara bana hiç bişi yapmıyorsunuz dşyorum sana kitap almıyor muuz diyorlar herşey kitap mı sanki? sizce ne yapmalıyım kütüphane demeyin çok uzak imkansız

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bahane bulmak yerine çözüm üretmeye çalışmak daha faydalı olacaktır senin için. babana televizyonun sesini kısmasını rica edebilirsin, pc kullanımı için belirli saatler ayarlayabılırsın. çözüm üretmek yerine bahane bulmak sadece senin konsantrasyonunu ve çalışma isteğini dusurecektır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• video için kulaklık kullanabilirsin. ortalama 20 tl felan tutar. odan ayrıysa da hiç bir sorun yaşamazsın. bahaneler bahaneler... dağda çobanlık yapan çocuk 1. si olmuştu seneler önce. aileni suçlayıp kendini kandırma. ayrıca pc yi alınca kızlar soruyorda alıyosan soluğu tıp zaten kazanamazsın. suçu başkalarında arama.

0|0
    0|0
    • 1ay

siteye yeni üye oldum zaten ayrıca ailem tolerans gösterebileceği halde göstemiyor düşüncesizler yani kapıyı kapatmak sessiz olmak çok zor olmasa gerek

• 1ay

odamda değil pc kardeşelrimin odasında diyorum?

• 1ay

odana taşıyabilirsin

Erkekler Ne Diyor 1

• Yurtta kal

0|0
    0|0
    • 1ay

para basıyoruz zaten

• 1ay

hade lan yürü

• 1ay

Annem çok bağırıyor babam beyaz futbolu izliyor Kardeşim görüntü kirliliği yapıyor Hacettepe tıp I Nasıl kazanacağım yoksa benden bir cacık olmaz mı

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...