Yaşam enerjim yok hiç kendimi nasıl değiştiririm

arkadaşlar gerçekten yaşam enerjim mi yok tembelmiyim ben de anlayamadım hep evde patlayacak derecedeyim ne dışarı çıkıyorum ne yemek yapıyorum ne başka işlerimi yapıyorum saatlerce yatıyorum en çok da internette boş boş dolanıyorum arkadaşlarımı akrabalarımı arayıp sormuyorum haliyle soğukluk giriyor araya tartışma olsun hak arama olsun hiç birine gelemiyorum herşeyde hemen pes ediyorum psikolojik bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum bu konuda bilgisi olan var mı ne yapmak gerekir?

Güncellemeler:
birilerini arayamamak çok canımı sıkıyor özellikle çünkü dostluk akrabalık ilişkileri benim için önemli ama arayıp sormaya önem veriyor insanlar
psikolojiden anlayan ya da psikolog olan var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• seni en çok ne mutlu ediyosa onlarla uğraş.hayatta herkesi mutlu edicek en az 1 sebep vardır düşün bence

• birçok sebep var ama beni boğan sebepler oldukça pek bir etkisi olmuyor

• hobi bul kendine ya da biraz dine yönel . yaz geldi belki de ondandır

• :)

• yazı severim yazın gelmesi daha iyi oldu belki de

• ya bende de aynı sorun var gerçekten bir kendim sanırdım en azından yalnız değilmişim

• alkolü dene

• :D o.ç :D

• asla

• bnde aynıym durumu kabullenp olmszluga kapılmayp yavaş yavaş sevdiğin bişeyler yapmaya çalş ya da norml işler başka yaplcak hiç bişey yok

• bodrum güvercinlik akyalı otel denz karşsnda gunlk 50 kağtmş siteden ak numra al ara falan blglen aslnda netten pansyn nolrnı alpta blgi alablrsn heryer için

• uhuhuhu :,( bendeeeeee ayni... okuldan kaytariyorum gitmiyorum bahane bulup. evde bos bos oturuyorum bir iste yapmiyorum dogru duzgun :/

• kopmuşsun hacı sen. başka boyuttasın da bedenin bu dünyada sıkışmış. psikolojik bir sorun olduğu kesin. hemen böyle derler ya. farklı olanı değişik isimlerle etiketlerler. sen durumdan rahatsız olmadığın sürece aynen devam et böyle yaşamaya. baktın olmuyo artık sen de sıkıldın halinden o zaman çözüm ararsın.

• o durum geçmiyo işte. aklını meşgul edecek bişeyler yapmak lazım. düşün düşün boktur işin hesabı.

• çok sıkıldım herşeyden soğudum sanki

• Al benden de o kadar. Tartışma kısmı hariç. Tek zevk aldığım şey tartışmak ve uyku oldu.

Erkekler Ne Diyor 12

• bende aynı durumdayım

• senin bir güsel sopoya ihtiyacın var)))

• o da olabilir :D

• Bkz: link

• Atalet halindesin yani eylemsizlik hali. İsteksizlik ile tembelliğin, kararsızlık ile kayıtsızlığın, üşengeçlik ile yılgınlığın işbirliği yapıp ruhunu ele geçirme durumu =)

• teşekkür

• Kişisel Ataleti Yenmek - Mümin Sekman

Bu kitabı oku

• nasıl gecer bu ruh hali ? işin kitabını okumus gibisin

• Kendine bir ilgi alanı, hobi veya yetenek belirleyip üstüne zaman harcamalısın. Face'te gez gez bir yere kadar.

Yazılım olur, enstrüman olur, spor , bir websitesi , bir facebook sayfası olur. İlk adımı sen atmalısın.

• #direngezi katıl buna :d gaz bombası falan iyi gelir. :D

• arkadaşım kronik yorgunluk sendeki olay aslında bir hastalığın yok sadece psikolojik

• fitness a başla. Aksatmadan devam et bir kıvılcım olur eminim ama onda da pes etme spor sonuçta ?

• kaç defa başladım spora falan allah bilir bir gittim iki gittim üçüncüsü yok bir kere arkımla gittik bir ay sürdü çok zorladı o yüzden bir de okulda gittim bir ay kadar o da yakın dersten sonra falan diye

• Kanka senin sorunun para. Para can sikintisini alir enerji verir;)

• eyw nefret ederim

• Bende goztepede oturuyorum yakin olsa gezerdik kanka arada:) bu arada sigara kullaniyor musun?

• neden sordun?

• Öncekileri Göster
  • Psikiyatriye gitmişliğim var, adam bana erken kalk günü kaçırma, spor yap diyordu hakkaten de işe yarıyor.

• sen de

• aynen öyle dostum bunu zorla mutlaka da dene müptelası olacaksın :D hadi selametle iyi bak kendine

• eywallah kardeşim sağolasın dediklerini yapmaya çalışacam akşam olduğunda içime daha çok sıkıntı çöküyor sanki özlediğim bişeler var gibi daha çok umutsuzluk oluyor

• Öncekileri Göster
  • Sabahları erken kalkmaya başla günü kaçırma valla çok iyi gelir

• iş bul kendine calış

• çalışıyom zaten emmoğlu iş hayatındaki insan ilişkileri çok etkili bu konuda insanların sorumsuzluğu duyarsızlığı her işini yaptırabilmek için koşturmak bıktırdı beni yemek söyleyeceksin biri pis yapar biri beş dk der yarım saat sürer öteki ne olduğu belli değil tamirci gelir bir boktan anlamaz onca para alır bir de havası var neymiş ustaymış bir yeri yapar öetekini bozar tekrar çağırırsın herkes yalancı kazıkçı fırsatçı bilmem ne bela ayrıca istanbulda yaşıyorum herşey ayrı bela işte

Yükleniyor...