Allah'ın (c. c) emri olan Tesettür neden insanlar tarafından Araplaşma olarak adlandırılıyor?

Allah'ın (c. c) emri olan Tesettür neden insanlar tarafından Araplaşma olarak adlandırılıyor? Ha şunu da her defasına açıklıyorum yine açıklayayım tesettür sadece baş örtüsü değil böyle bilen bilgisiz insan çok.Allah'ın (c. c) emri olan Tesettür neden insanlar tarafından Araplaşma olarak adlandırılıyor?

• Tesettür kullanmamak için iyi bir bahane de ondan.
    78% (14)33% (3)63% (17)Oy Ver
  • Tesettür Allah'ın emri olduğunu düşünmüyorum.
    17% (3)44% (4)26% (7)Oy Ver
  • Avrupa tesettürlendiği zaman bizde kullanırız.
    5% (1)23% (2)11% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir kadın saçlarına kıyabilir mi hiç, saatlerce zaman harcadığı ayna karşısında o saçlarına kıyabilir mi bunu bile bile yapmazlar, kapanmazlar, bir bahane ardına sığınırlar, bu da yanlışı bildiği halde devam ettirmeden dolayı en şeytanice yapılmış şeydir

0|0
    0|1
  • Saçın açık olup günah olması kadar saçma birşey yok bu dinde

0|0
    0|0
  • Sümer tarihini araştıracak cesarete sahip olursanız, Allah dediğiniz mitolojik karakterin aslında Al-ilah, yani Ay tanrısı olduğunu anlarsınız, İslamın simgesinin neden hilal olduğunu da anlarsınız..
    Ve de Sümer tarihini araştıran bir insan baş örtüsünün nereden geldiğini çok iyi bilir.

Din sizin rahat uyumanız için size peri masalları anlatabilir ama bilim ve tarih uykularınızı kaçıran gerçekleri anlatır.

0|0
    0|0
  • git başka yerde yap hocalığını uyanık.

1|1
    0|0
    • 1ay

Neyi nerede yağacağımı sana mı soracağım?

• 1ay

Ağlatsana beni, gözlerim senin akacak öyle mi? bunu yapsana

• 1ay

tamam kanka sensin :D

Yükleniyor...