Evden satış yapmak istiyorum?

merhaba arkadaşlar iyiaksamlar internetten satış yapmak istiyorum ama ne saticagimi ve nerden temin edeceğimi bulamadım.
evliyim ve bir çocuğum var daha küçük bir yerlerden de başlamam lazım bu işi yapan birçok kişi var ve ciddi anlamda iyi para da kazanıyorlar.
size sorum yurtdışından nasıl ürün getirte bilirim ne getirte bilirim ne sata bilirim bu işi yapanlara sorduğumda yardımcı olmuyorlar sizden bilen bu işi yapan varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Stoksuz ürün satışına dropshipping deniliyor. Fakat modern ülkemizde paypal kalktı. Bu yüzden ebay üstünden satış olmuyor artık. Sadece amazon dan olur oda ebay kadar etkisi olmaz. Sadece Türk sitelerden kazanırsın bence onlarda apayrı saçmalık zaten. Gittigidiyor hem komisyon çok hem mağaza için ekstra para alıyor. Sahibinden alışverişte iyi değil daha çok ev araba ön planda. N11 için resmi şirket evrakları gerekli. E satış çok zor ve sabırlı iş. Yine aklına takılan bişe olursa yardımcı olurum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• faceden al sat sayfaları var ordan başlayabılırsın

0|0
    0|0
  • özelden yazarsanız ben yardım etmeye çalışacağım

0|0
    0|0
  • Çok para lazım

0|0
    0|0
  • :D valla ne satacaksın ki

0|0
    0|0
    • 1ay

onada karar veremedim artik

• 1ay

ıste neyi saticagima karar vermeden önce neyi yurtdışından temin edebilirim onları öğrenmem lazım hangisi daha çok ilgi çeker hangisi daha iyi olur onları bir düşünmemiz lazim

• 1ay

sen baya baya ticarete atılacaksın :D bari bir dükkan falan aç

• 19 yaşında mı evlisin ve çocun var :D

0|0
    0|0
  • Sermeyan varmi?

0|0
    0|0
    • 1ay

var biraz

• 1ay

ıste onlarin içeriklerini bilmediğim için soruyorum neye maal oluyor nasıl oluyor

• 1ay

Valla en. ufak. is icin 50000 usd falan lazim. o. paranin donusude yaklasim 5 ay falan en. ii. ihtimalle.. bunu karsilayabilirmisin

• takibi kabul edermisin s... p ile nick

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne satabılırsın

0|0
    0|0
  • Çinden, bir çok kişi çinden kıyafet şu bu ıvır zıvır getiriyor.

0|0
    0|0
  • Dantel örgü patik

0|0
    0|0
    • 1ay

güzel fikir ama o pek internette ilgi cekmiyor

• 1ay

İlk bir Instagram adresi aç profesyonel çekimler yap insanların ilgisini çek işlem tamamdır...
      Kitap satabilirsin.. bence iyi gider.. her türden dergi test kitapları ve romonlar ama nerden temin edersin iş nasıl yürür bilemem

• 1ay

Evi müzeye cevirsen antika eşyalar uff süper olurdu

Yükleniyor...