Küfür ederken hocayamyakalanmak?

arkadaşlar biz bir gün arkadaşlarla metroda yürürken espirimiz vardı aramızda arkadaşım bana çiş kız falan dedi bende bok adam diyodum sonra metrods şarkı söyleyen çocuklar şarkısını durdurup bize ohaa yavaş ayip falan demişti biz o günden beri hep birbirimize espirisine söylüyoruz. Otobüste yine aynı muhabbet geçerken önümüzde en sinirli hocanın oturdugunu görmedik. Bana o sözleri sen mi söyledin gerçekten dedi bende evet hocam özür dilerim dedim o da ders iyi anlaşılmamış demekki dedi baktı tip tip. Normalde küfür eden kötü sözler kullanan biri değilim ama benim şansıma böyle birşey derken duydu napıcam sizce bir sene boyunca bana sinir olur mu hoca? :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• çiş ne demek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boşver tınlama

0|0
    0|0
    • 1ay

Ders notlarımı bilerek düşük verir mi sence veya bir sene boyunca bana sinir olur mu

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaldın

0|0
    0|0
    • 1ay

Ciddi misin neden ama :(

• 1ay

Hocayı ve dersini seviyorum ama farketmeidm onun orda oldugunu söylediğim tek şey bok çiş kaka gibi küfür bile olmayan espirisine söylediğim şeylerdi.. Hiç böyle kelimeler kullanmam bir kere yapayım dedim başıma gelene bak ya offf

• 1ay

Hocanda utanmıştır

• Oh iyi olmuş gtüm buz gibi oldu. 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Geçrekten üzüldüğüm bir konu neden eğleniyosun bununla

• 1ay

Küfür ve kısık ses?

• 1ay

Kısık sesli olduğu zaman daha az etkili oluyor sanırım. boşver en azından ders olmuş bidaha yapmazsın. Hocada maşallah otobüste bile ders veriyor 😉

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...