Kapalı bayanları görmekten neden rahatsızlık duyuyorsunuz?

Kapalı bayanları görünce rahatsız olan bir toplum varmış hala.. Ben bir açık olarak bu konuda kapalı bayan arkadaşlarımın yanındayım her zaman. Arkadaşlar herkesin dini kendinedir. Bence kimse kimseye karışmamalı bu konuda. Ne alakası var diyecekseniz gözümle şahit oldum bir kaç olaya...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bşrkaç olaya şahit oldun diye genelleme yapmak çok abes. Aynı şeyi açıklarda görüp genelleme yaparsak hoş olur mu? Olmaz...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Milletimiz de akilliyim diye gezinen cok insan var kisa giyeni kaşar kapali giyenene farkli gozle bakarlar bunlar hep cahillik akiyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Oyle gizlenerek yaninda olamassin kimsenin, ac yuzunu de rengini bilelim. Kimsin?

0|1
    0|1
  • Rahatsızlık duyan dağda yaşasın. Çünkü kendi giyiniş tarzlarına karışılmaması gerektiğini şiddetle savunup bir başka giyim tarzını yadırgamaları toplumsal düzene uygun değil

0|0
    0|0
  • Ben kapalı olmalarını çok seviyorum keşke herkes gerçek anlamda kapansa benim nefret ettiğim başı kapalı götü açık insanlar allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • açık oldukları için onlar dışlansalar onlar ne düşünürlerdi merak ettim

0|0
    0|0
  • onu kim yapıosa en adi kardeşim dur

0|0
    0|0
  • Kapaliligin hakkini veren kapali az kaldida ondan

0|0
    0|0
  • Kendi kıçına baksın o zaman

0|0
    0|0
  • ben duymuyorum valla 😊

0|0
    0|0
  • aksine görmekten mutluluk duyuyorum

0|0
    0|0
  • Ya söyle bir şey var kapalı bayanları genelde parkta dizlerinin üstüne çökmüş görünce ister istemez ön yargı oluşuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rahatsız oluyorsa bakmasın her gördüğüne !

0|0
    0|0
  • ben duymuyorum isteyen istedigini yapsin

0|0
    0|0
  • Çok saçma düşünce isteyen istediğini giyer milletin kıyafete göre yargısı bitmez boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...