Yabancı dilim var, fiziğim, tipim gayet iyi, sevgilim var fakat arkadaş ortamında pasif ve dalga geçilen/ezilen tarafım?

Boyum posum var. Tipim falan da iyi Allaha şükür. Dünyalar güzeli bir sevgilim var. 3 yıldır çıkıyoruz. Yabancı dilim var. Beden dilim de oldukça çekici aslında. Özgüvensiz gözükmüyorum. Haftada 1 kitap bitiririm. 133 adet kişisel gelişim kitabım var. Yani demek istediğim mal bir insan değilim. Fakat erkekler falan bir araya geldiğimiz zaman, nedense bir özgüvensizlik hissi geliyor ve pasif kalıyorum. Sesim bile çıkmıyor.

Girişken olamıyorum. Her yaptığım hareketi eleştiriyorlar mesela. Bir şey söylüyorum gülüyorlar. Dalga geçer gibi davranıyorlar anlam veremiyorum. Mesela hep diyorum ki bu sefer daha konuşkan, daha girişken olucam falan diyorum.

Ama bugün mesela yine arkadaş ortamında aynıydım. Ne yaparsam yapayım, dalga geçilen tarafım. Yani aslında dalga geçilecek bir tarafım yok. Mesela şununla dalga geçiyorlar; geçen sene üniversiteyi dondurdum yani 1 yıl geciktirdim. Neden diye sordular keyfim öyle istedi dedim. Buna gülüyorlar. "Kazandım ama gelmedim hahahaha" falan deyip dalga geçiyorlar. Ne şimdi bu?

Kızlar tarafından tercih edilen ve övülen birisiyken, erkekler tarafından dışlanan, dalga geçilen bir kişiyim. Nedir bunun sebebi?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Belli ki kıskanılıyosun o yüzden dalga geçip ezmeye çalışıyorlar seni

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hava atmaya çalışan bir kişiliğin varsa erkekler bunu affetmez.
    "Keyfim istediği için Okulu dondurdum" diyen kişi hava atmaya çalışıyordur. Çoğumuz öğrenci olduk zorunluktan dolayı ancak okul dondurulur. isanları kendini cok göstermeye çalışma doğal ol geldiği gibi konuş

0|0
    0|0
    • 1ay

Emin ol en doğal kişi benim. Hiç kasmam. BMW marka arabamız var ama sırf arkadaşlarım hava attığımı düşünmesin diye metrobüsle gidip gelmeyi tercih ediyorum. İlk soran kişiye keyfim istedi demedim aslında. Sağlık problemlerim vardı, okula gitmemeye karar vermiştim. Daha sonradan başkası daha sorunca keyfim öyle istedi dedim.

• 1ay

Eğer hava atmadığından eminse. Kıskanılıyor olabilirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Ağzın iyi laf yapacak ya da özgüvenli olacaksın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok fazla konuşmayı sevmiyorum. Yani bir ortamda beni görsen, genelde insanları dinlediğimi görürsün. Az konuşurum. Gerçekten gerektiği zamanlarda konuşmayı tercih ediyorum. Bu itici bir şey mi? Bu yüzden dışlanmam mı gerekiyor? İlla diğerleri gibi bol bol konuşup espri falan mı yapmam lazım yani? Ben öyle olamam.

• kıskanılıyorsun kanki, kendinde sorun arama.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık 😊..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanlar dalga geçme eğiliminde olabilir doğaldır ama biri seninle dalga geçerken de sessiz kalırsan bunun devamının önünü de açmış olursun, başından tepkini koyman gerekirdi

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca kimsr ile dalga geçmedim, geçenexe izin vermedim. Adam diyoki 'ya abi aklı yok bunun ondan dalga geçiyoz', yani bacağı olmasa çelmemi takıcaksınız diyince düşünüyolar bir ... Her ne sebeple olursa olsun dalga geçilmez insanla, sende dalga geçirme kendin ike. Gücün yetmiyorsa yanlarına gitme

0|0
    0|0
  • arkadaş ortamını değiştir ya da dalga geçenin dişlerini kır

0|0
    0|0
  • Bir tanesinin ağzının ortasına yumruğu bas.. bak bakalım bir daha dalga geçiyorlar mı..

0|0
    0|0
  • Neye yaradı 133 kitap oku her şey var ama bir şunu anla bak dalgana bol malzeme var sende 😎

0|0
    0|0
Yükleniyor...