Felaket takıntılı bir insanım. Nasıl kurtulabilirim bu huyumdan?

Çok takıntılıyım çok. Mutlu değilim. Görümcelerim dışladılar beni. Bunu bile taktım. Onlar birlik oluyorlar bana karşı. Maalesef eltilerimde yakın oturuyoruz. Aynı mahallede oturuyoruz. İki haftada bir kez görüşmek istiyorum onlarla. Bunu nasıl başarabilirim?

0|2
116

En İyi Erkek Görüşü

• Seni dışlasınlar sen onların seviyesine inme dim dik durmaya çalış bak naıl yanaşmayaalışıcaklar sana

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen etrafındaki insanları da mutsuz edebilirsin bu huyundan dolayı. Bir kaç bayanla konuştum siteden takıntılı oldukları için çok sıkıntı yaşayıp daha sonrasında muhabbeti kestim yoksa hem konuşmak istiyorsun hem sıkılıyorsun.

1|0
    0|0
  • Takıntılı oldugundan degil sana karsi olduklari icin rahatsiz oldugundan bu sekilde dusunuyorsun.
    Peki esin anliyor ku bu durumu?

1|0
    0|0
  • görüş yine ama her zaman ipler senin elinde olsun. kimseye aşağılattırma kendini gerekirse yırtık ol. onlar bunu haketş zaten

1|0
    0|0
  • Bende öleyim sev huyu

1|0
    0|0
  • sokaklarda ciplak kos...

1|0
    0|0
  • Hiç kimseyi takmayarak...

1|0
    0|0
  • Tasinman gerek baska mahalleye yakin akrabalar herzaman sikinti cunku bugun iyi yarin kotu

1|0
    0|0
  • Umursamaz ol

1|0
    0|0
  • vitamin eksikliğinden olabilir. güzel çaylar da var bunun için

1|0
    0|0
  • bendede var zor ya belli bir yerden sonra

1|0
    0|0
  • Umursamayarak

1|0
    0|0
  • bir bahane bul

1|0
    0|0
  • topunun köküne turşu suyu dök :D

1|0
    0|0
  • s. ktiret kitabını oku.. 😊

1|0
    0|0
  • Takıntın nedir?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...