Türklerden hiç haz etmiyorum sorun şöyle lütfen saygılı cevap nasıl vatandaşlık çıkartabiliriz?

öncelikle merhaba benim sorum şu nasıl vatandaşlık çıkarıp başka ülkeye gidebilirim bu ülke çok gelişmemiş ben Avrupaya gitmeyi dusunmuyorum yardım eder misiniz ben Türklere hakaret veya eleştiri yapmıyorum yanlış anlaşılmasın sevmiyorum o kadar sadece başlatabiliriz

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Noluyo ya sabahtab beri yok Türkiyeyi sevmiyorum yok Türkleri sevmiyorum. S*ktir olup gidin o zaman

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Türküm ama Türkleri hiç sevmem, imkanım olsa çekip gidicem bu ülkeden.

0|0
    0|1
    • 1ay

bende öyle ben gidiyorum ama işte soruma cevap alıp gitmek isterim

• 1ay

Ben ülkenin gelişmemişliğine falan değil, Türk insanının kendisinden memnun değilim.
      Ortak davanın vatan olması gerekirken sen ülkücüsün sen ak partilisin sen Atatürkçüsün diye bir birine saldırıyorlar.
      İnsan biraz saygılı olur.

• 1ay

parti falan da tutmam ve geneli gelişmemiş kibarlık falan bilmiyorlar ondan

Kızlar Ne Diyor 3

• Haklısın gitmek istemekte cidden ya çok yobaz bir ülke..

0|0
    0|0
  • S. k. tir o. l...

0|0
    0|0
    • 1ay

neden kufur ediyorsun sevmeyebilirim doğal hakkım

• 1ay

Tekrar diyorum. s. k. tir o. ll

• Neden sevmedıgınden bahsetsene sebebi nedir?

0|0
    0|0
    • 1ay

sevmiyorum sebebi çok

• 1ay

Basit bir örnek ver en azından merak ettım

• 1ay

kedilerin i beğenmiş ve kaba

Erkekler Ne Diyor 2

• is misin siparis misin? cokta. umrumuzda

0|0
    0|0
    • 1ay

ben vatandaşlık sorunu soruyorum siz kufur ediyorsunuz umrunuzda olmak beni sarmaz

• Az yuregin olsa gizli sormazdin embesil :D

0|0
    0|0
    • 1ay

ölüm tehdidi alıyorum bunu alacak kadar Türklere ne dedim anlamadım sevmiyorum demek hakaret mi?

• 1ay

asıl bir köpek ben şu an görmekteyim

• 1ay

asillik ve edep nedir bilmeyen :)

Yükleniyor...