Arkadaşlar bu kızın psikolojisini anlayabilir misiniz? Neden böyle olur bir insan?

Ben zaten mesafe koydum. İnsanlara karşı belli bir sabrım vardır ama patladım mı da soğudum mu da yeter artık.
Evlendi bu. Bakın onun o çingene (anne tarafı) kaba görgüsüz akrabaları dahil herkesin hizmetine koştum. Yardımcı oldum. İmam nikahında bile yanında ben vardım. Kınasında ben koşturdum. Oynayamadım bile. Evet beni aileden görüyorlar annesine babasına lafım yok. Ama bu ne nankörlük.
Çingene adetleri yapıldı yani devir 2017 olcak neredeyse bunlar komik gelse de beni ilgilendirmez. Ama kızın içinde var ki herhalde amnemi kıramam diye ne görgüsüzlüktür bu. Altınlarını takıp sokağa çıkıyor, düğüne gidiyor boynundan kurdele bağladı tüm altınlarını iğneledi. Amaç altınlarım var demekmiş. ySürekli çeyizlerim çok pahalı diye anlatıyor. Çakma çanta alıyor, kocam Chanelden "3 Milyara" aldı diyor:ddd Eminönünden çakma altın alıyor "gerçek bu 5 milyar:dd" diyor. Geçen kocası hediye 5taş almış atmadığı yer kalmadı:d
Bana yaptıklarına gelirsek, bana soruyorlar mesela altınları çeyizi nasıl diye güzel dedim. "Sen gördün mü hayatında be ne anlar xd" dedi şakayla karışık:d Çok eksik bir şey bakın altınım yok😄
Geçen hafta bir uyuz oldum daha da mesaj atmadım zaten. Başkalarının yanında ezme rencide etme böyle kıskanclık yok. Bir yere yetişceklerdi beni de yakın bir yerde indiriceklerdi arabayla. Ben eve kadar bırakmalarını istemedim bile. Diyor ki kocasına "Bırakmıcaz he bir de kapıya kadar mı bırakcaz geç kaldık zaten" Kaynanası o kadar iyi ki kadın beni daha çok sevdiğine eminim "Kızım gidebilcek msin?" diyor hemen atlıyor "Oho 12de nerelerden geldi o gider tabi" diyor şakayla güya.
Zaten makyaj eşyalarımı çalmasını anlatmıyorum bile. Çanta karıştırma huyunu felan.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızda bütün anlattıklarından çıkardığım tek özet "Aşağılık Kompleksi"...

0|0
    0|0
    • 1ay

abi beştaş aldı atmadığı yer kalmadı😄😄 altınlarıyla düğüne gitti ya kınasında her yerde takıyor bir de dediği şey annem yapmamı istiyor adetlerimizi😄😄 bildiğin boynundan kolye gibi tüm çeyreklerini bileziklerini taktı gitti😄😄

• 1ay

yukarıda yazdığı eksiklikler bir insana herşeyi yaptırır.

• 1ay

bence çingenelik

Kızlar Ne Diyor 2

• cingenden elekciden uzak duracaksin.. sulu goturur susuz getirir...

0|0
    0|0
    • 1ay

ay cidden öyle kız bir yalan söylüyor sana onu inandırır he kendini şizofren sanarsın

• 1ay

okumama gerek yokki cingen deyince bariz belli yani nankorlugun hirsizligin sancak tutani..

• 1ay

adetlerini görsen ya altınlar görgüsüzler

• Ee niye arkadaşlığını devam ettiriyorsun madem bu kadar sinir oldun

0|0
    0|0
    • 1ay

hepsini okudun mu?

• 1ay

Kız hakkında ne düşünüyorsun? çingeneden pat diye iletişim kesilir mi yava yavaş mesafe işte

• 1ay

Çingene işte daha ne söyleyelim. En mantıklı seçenek 👍

Yükleniyor...