Kadın sadece çocuk doğurmak için vardır diyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsanların toplum içindeki konumlarını onların cinsel organlarına göre yorumlamak ve öyle aksettirmek oldukça saçma bir düşüncedir. Hatta ben bunu düşünce olarak bile görmüyorum, zira düşünce olamayacak kadar absürt. İki cinsin birbirinden farklı özellikleri sadece erkek ve kadın olmalarıdır bana göre. Ötesi beni ilgilendirmez.

Dediğim gibi kadınlar ve erkekler eşittir hukuk önünde de, adalet önünde de, insanlık önünde de. Buna karşı çıkan hiç kimseye saygı göstermiyorum ve tiye almıyorum doğrusu.

İnsan, insandır.

Kadınlar, erkeklerin yaptığı eylemleri yapabilir. Sonuna kadar bunu destekliyorum. Buna karşı çıkanlara ben de her zaman karşı çıkacağım.

Bu durumu idrak etmek neden bu kadar zor anlamıyorum. Kadın ve erkek eşittir dediğim zaman neden bazı insanlar geriliyor? Olması gereken bu değil midir sizce de? Bir kadını neden aşağılık bir varlık olarak göstermeye çalışıyorsunuz ki? Ereğiniz nedir?

Ataerkil düşünce yapısına sahip olan ülkeler gelişemez. Önce kadına değer vereceksin ki diğer insanlar da sana değer versin.

Kendi cinsiyetini ön plana çıkarıp karşı cinsi aşağılamak kadar salakça bir şey görmedim ben.

Sizin gibi düşünce yapısına sahip insanlardan nefret ediyorum. Kadın yapamaz demek neyin kafası anlamıyorum.

Bir kadın istediği gibi giyinebilir bu hiç kimseyi zerre kadar ilgilendirmez. Eğer beni ilgilendiriyor diyen birisi varsa, insanların özgürlüklerine karışmamasını tavsiye ederim. Gitsin kendi pislik hayatını bir düzene soksun önce.

Neden kadınlar hakkında bu kadar iğrenç ve geri kafalı bir görüşü benimser ki insan?

Dünya sizin başınızın etrafında dönmüyor bunu da bilin isterim. Böyle malca fikirleri gerçek hayatta uygulamayacaksınız.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Onlar malın tekidir beyinleri ceviz büyüklügüdir o yüzden benim var diye gezinirler ceviz beyin şeklini aldığı için kendileri zeki sanıyor şişme beyin var onların içinde bir havasını indersek ceviz kadar küçük olur ama yine beyin şekilini alır kendisi her türlü beyinsizdr

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence cahiller ve körler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Size tamamen katılıyorum 👏🏻👏🏻

0|1
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim 😇

• 1ay

Yetiştirilme tarz, eğitim sistemi, çevreden öğrendikleri onları böyle saçma düşüncelere yönlendiriyor.

• 1ay

Evet doğru

Erkekler Ne Diyor 1

• insan insandır deme kadın insan olmayı hak etmiyor bence

0|0
    4|0
Yükleniyor...