Hayatimdan utanıyorum?

Annem çok dağınık evde düzen yok. Karmakarisik heryer ben duzen getiriyorun gene karisiyor. Babam 11 yıldır vefat etti. Kadin hayattan kopmus. Zaten gozgoze bile gelmiyoruz evde. Akrabalarla aramız yok eve nerdeyse hiç misafir gelmez. Eve arkadas getiremiyorum utaniyorum. Terk edesim geliyor bazen evi. Bu bo.. ktan hayati nasıl devam ettireyim?

Güncellemeler:
1ay Bütün annelerden "annelik" kelimesinden bile nefret ediyorum. Elimde değil.

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle başın sağolsun gercekten cok üzüldüm yaşını bilmiyorum ama eger ekonomik özgürlüğün varsa ayrı eve çık eger yoksa evinde otur ya da çevrene evlenmek istediğini söyle sana hayırlı bir kısmet bulsunlar

1|0
    0|0
    • 1ay

Unutmamanda sen utanma bunda utanacak birşey yok eve arkadaşlarınıza çağır hiç olmadı odanda oturursun

• 1ay

Yanlış anladın kaçış için değil ama evi terk etmenden iyidir emin ol

• 1ay

O kadarda değil ilerde sende anne olucaksın

En İyi Kız Görüşü

• Tek caren, kendini degistirmek.
    Annen, olumsuzluk icerisinde kendini birakmis vaziyette. Sen akilli bir kizsin, inan herkesin kucuk ya da buyuk derdi var. Biliyorum, biktim bu sekilde uyanmaktan. Olumlu dusun, dua et, kendini gelistir.
    Evden kacmak sorunun cozumu degil.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Mesleğini eline al ve yardım et annene

1|0
    0|0
  • Annenin biraz olması hiç olmamasından kat be kat iyidir

1|0
    0|0
  • Yapabileceğini yap. Fazla çatışmaya girme. Ev temizliği ve toparlanması konusunda kendine bir plan yap. Annen ne derse desin onla çatışma ve bildiğini uygula. Benim rahmetli annem de benzeri ve hatta daha da kötü bir durumdaydı. yaşadıklarını anlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • ev düzenini annen yapamıyorsa. sen yap. sen çevir evi. demmekki kadın yorulmuş hayattan. yardımcı ol annene

0|1
    1|0
  • valla bence yanlıs dusunuyorsun benım aile durumum herseyım yerınde ama bana hayat aynı gelıyor sanırım bu yaşla alakalı bir durum zamanla ınsanda olan durumlar ve her ınsanda oluyodur bence.. yaşanılan yerlede alakalı tabı. sen nerede yasıyorsunkı

1|0
    0|0
  • Böyle düşünmemelisin... Annenin yanında ol her zaman o ne derse desin aldırmayacaksın ve babandan ötürü ona daha da destek olman lazım... evin düzenini sen sağlamalısın... kendini toparla ve artık düzenini kur... hayatı boşlama çünkü annen de yalnız hissediyor kendini ikiniz varsınız başka kimse yok... dış hayat kolay sanıyorsun ama dış hayat çok zor...

0|0
    0|0
  • hayatı tamamen kaymış insanlara bak haline şükret

1|0
    0|0
  • bence yılma savaşmaya devam et en önemlisi Allah a sükret tevekkül et

1|1
    0|0
  • hayatından utanmana gerek yok insan olmayı denemelisin

0|0
    1|0
  • Anneni bir doktora götürmeye çalış. Onu düzeltebilirsen sanırım gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Zor bir durum.

0|0
    0|0
  • sabırlıol

0|0
    0|0
  • Senin anan salmış kendini psikolojik tedaviye ihtiyacı var bence. Birde her çocuk doğuran malesef anne değil bana göre. Ona bakarsan her kadın doğum yapar zart diye mesele bu değil. Mesele doğurduktan sonra her türlü zorlukta başa çıkabilmekte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Annenle konuş ikna et biriyle evlensin belki pskolojisi düzelir ve ona iyi gelir. Her kadın ilgiye ve sevgiye muhtaçtır. Bu kişin annemiz veya annennemiz olması bu gerçeği değiştirmez. Sevilmeyen kadın solar.

1|0
    0|0
  • ben yillardir nasi devam ettimse sende oyle et

1|0
    0|0
  • Sıkma canını hayata tutun kendin için bişiler yapmaya çalış

1|0
    0|0
  • Annenle iletişim kurmaya çalışıyorum onunla vakit geçirmek bence annen bunalımda

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın evlen madem

0|0
    0|0
    • 1ay

Kaçış amacıyla evlenmem evlilik basit bisey değil

• bence ikinizinde ihtiyaci olan sey stres atmak daha cok bir araya gelip birbirinize destek olmak. sizi bir araya getireblcek sey bir hayvan sahiplenmek olabilir. eve bir kedi veya kopek alabilirsiniz. evin eglencesi olur. bir amac olur stres atmanizi saglar

0|0
    0|0
  • o düzeni sen getiremez misin tek basına?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben getiriyorum hop gidiyor

• Annenin yalnız bırakmamalısın

1|0
    0|0
  • annene sahip cik evi toplamiyor goz temasi bile kurmuyoruz babam ölünce dagitti kendisini demek yerine annen icin.
    millet yatalak anasina babasina bakiyor altini temizliyor senin derdine bak. bir de buyuzden evi terkedecekms. s_ktir git.

0|0
    1|0
    • 1ay

Ya s. iktir git s erefsiz yazma sen

• 1ay

Bak şimdi bir beddua edecem tutacak sonra bu sorunun aynısını acarsin s ktr git simdi

• 1ay

s. ktir lan s. ikik

• Annene destek çık kendini toparlasin ki sizi toparlayabilsin

0|0
    0|0
  • benzer hayatlarimiz 12 yil oldu vefati babamin. Annem de oyle ama sonra ablam evlendi simdi sehre gittik beraber yasiyoruz ayni evde ve duzenli Şu an koyde de berbatti evlenince kurtulucan takma simdilik her sey duzelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...