NEDEN YALNIZIM?

çok yalnızım. çok zor arkadaşlık kuruyorum. kuramıyorum. istiyorum ama olmuyor. mesela hiç arkadaş grubum olmadı bu zamana kadar. çocukluğumdan beri hep dışlandım gruplardan. annem bunu zaman zaman yüzüme vurur. arkadaşın yok der bana nasihat eder. ama çok çirkin davranışları olanların bile arkadaşları olabiliyor. kendimden uzun zaman nefret ettim. aşağılık kompleksi yaşadım. artık kendimi seviyorum ama hiçbir topluluğa tutunamıyorum. . güzel bir kızım hatta fazlasıyla ama bugüne kadar bir erkek bile bana güzel söz söylemedi hatta normal erkek arkadaşım bile olmadı.1-2 kişi dışında yanıma yaklaşan bile olmadı ve şu an da yok. neden?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ortam kötü ve kırıcı. Hassas insanlara göre değil. Ama sen de biraz gayret gösterip iyi insanları bulmaya calismalisin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Peki ama sence neden güzellik kavramını geç. Belki çok sıkılgansındır ya da ne biliyim çok dobra mı konuşuyorsun yoksa ortamda çok mu pasif kalıyorsun. Bu senin için bukadar kötümü

1|0
    0|0
    • 1ay

dobrayım. yani öyle derler. ama kalp kırmamaya özen gösteririm. ve evet yalnızlık kötü.

• 1ay

mesela yaşıtım bir kuzenim var. o da kız. güya kardeşiz. ben onun doğumgünlerini bir mesajla olsun kutlarım. ama o kutlamadı hiç bir mesaj bile atmaz. üzülüyorum hem de çok. öyle işte.

• 1ay

Seni çok iyi anladım bende geçtim o yollardan. Hatta ben biraz takınyılıyım ama ben bile anlattım sende atlatırsın

• herkes yalnız

1|0
    0|0
    • 1ay

bu kadar insan yalnızken neden bu kadar insan yalnız?

• Derdin normal yalnızlık mı, erkek arkadaşı yoksunluğu mu :)

1|0
    0|0
    • 1ay

her iki cins de

• 1ay

her zamanki gibi.

• 1ay

Vayy, ne güzel. Grubu bızde yaparız, boşversene.
      Bende o kadar yıldır okuyorum, hıc hayal ettıgım arkadaşlıklar kuramadım :)

• Belki de yalnızlık senin seçimindir. ?

1|0
    0|0
  • sen üzülme diye sana güzelsin diyolardır belki erkekelre göre çirkinsidir.

1|0
    0|0
  • Ya cidden çok güzelsin ya da tersi. Ya da davranışların çok havalı ve iticisin

1|0
    0|0
    • 1ay

inan ki güzelim kızlar falan söylerler. kirpiklerim çok uzun mesela tanıştığım ilk anlarda kızlar oha derler ne güzel gözlerin var. ama bütün olarak da güzel bir tipim.

• 1ay

Dediğim gibi ha havalısın ya da davranışlarinda bir sıkıntı var

• benimde yok kanka üzme kendini şimdi burda içimi dökerdim de neyse

1|0
    0|0
  • Olur zamanla

1|0
    0|0
  • alış

1|0
    0|0
  • erkekler cesaret edemiyor, bayanlar ise çekemiyorlardır

1|0
    0|0
  • Böyle ortamdan arkadaş edinmeye çalış. Mesela bende çok İnsan kaybettim ama pişman değilim

1|0
    0|0
  • senin sorunun şu taklitci olman. kendini keşfedememiş olman. kendi standardların yok.

1|0
    0|0
    • 1ay

taklitçi mi?

• 1ay

kotu manada soylemedim. tam aciklamasini yapamiyorum ama bir psikolog tan yardim isteyebilirsin

• şişman falanmısın ya da nerede nasıl bır yasamın var

1|0
    0|0
    • 1ay

hayır şişman değilim. çanakkaledeyim 10 yıldır falan. aile yönünden çok şanslıyım. çok mutlu bir evde büyüdüm.

• 1ay

hmm anladım ablmlar tekırdagda yasıyor yanlarına gelırken canakkalede göruselım tanısalım ısterım ıstersen eger anlarım dınlerım senı

• Takıntı yapma lütfen

1|0
    0|0
  • Zor olduğu n icin

1|0
    0|0
  • aşk olsun ben varım ya

1|0
    0|0
  • bunlar hep amarikanın oyunları işde 😅😂

0|0
    0|0
  • TANIŞALIM BEKLERİM ÖZELEE

0|0
    0|0
  • hayata gülümsemeyi dene. Somurtarak dolaşma

0|0
    0|0
  • depresyon gibi bişey heralde bu :) bir kutu çikolata ye düzelir :D

0|0
    0|0
  • ağır bir depresyon geciriyoruz galiba hayattan hic bir sekilde tat alamıyorum arkadasım yok istemiyorumda belkide istiyorum kafam cok karışık zaten neyapacağımı şaşırdım hayattan bıktım artık yaşama sebebim kalmadı bitek sen degilsin😑

1|0
    0|0
    • 1ay

çözümü ne bilyomusun bunun?

Kızlar Ne Diyor 2

• takma bak arkadas oluncada bunaliyosun bazen

1|0
    0|0
  • yalniz degilsin.. bende sendenim :)

bosver takma.. bundada vardir bir hayir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...