Nasıl Sosyalleşeceğiz Bana bir Sosyal Ortam Önerir Misiniz?

sıkıntıdan ne hissedeceğimi şaşırdım ya

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir karekterin var bilmediğim icin cevap veremiyorum. ama standart olarak bir kursa yazi yani severek gidebilecegin bir kurs orda ister istemez bir ortamin olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben arkadaşlarımla gezmeyi pek o kadar da sevmem. Konuya direkt bu şekilde girdim nedense. :D çünkü benim arkadaşlarımın çoğu nerde nasıl davranacağını bilmiyorlar. Reziller kısacası. Yani sosyalleşince de pek o kadar güzel şeyler olmuyor bence. Kütüphaneye gidebilirsin, AVM ye gidebilirsin, kitap oku bence sevdiğin tür kitaplar oku sıkıntın geçer. Kendin gez bence derim. Arkadaşların yarardan çok zararı da oluyor.

1|0
    0|0
    • 1ay

Bilirim bilirm amma tek geziyom ööle bir anlamı olmuyo neyse teşekkürler ha bazen böyle sanki çok yanlız hissediyorumda keşke eskisi gibi olsaydı ahhh keşke bu mevsimdn mi oldu bilmiyorum neden oldu son zamanlarda boşlukta hissediyorum

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 4

• insanlarin arasina karis.. insanlar nerdeyse sende orda ol..

1|0
    0|0
    • 1ay

bu ayy duygulandım şimdi bunu bana annem derdi hep :D annemede derdim bazen sıkılınca odama çekildiğimde falan annem derdi ya

• 1ay

:)
      insan sadece insanlarin arasinda mutlu olur bence...
      seni odandan kimse cikarmaz.. sen kendin cikicaksinki hayatin güzeliklerini göresin..
      kimsen yoksa bile.. yalnizsan bile.. hayat yasama deger!

• 1ay

Aynen ya yanlızlık bunaltıyo asosyallik internet bağımlılıginın tek cozumu bu insanlarla birlikte olmak mutlulugu uzuntuyu paylasmak kendi icine atarsan kurtulamasn bu siteyi seviyorum sadece ben. . d

• Disari cik gez toz yeni insanlarla tanis burda sosyallik olmaz

1|0
    0|0
    • 1ay

burdan bahsetmedimbende dışarı çıkıyorum heryer apartman bizim oralar sakin herkes işinde gücünde tenha bizim mahalle yeni taşındık sayılır 2 yıl oldu nasıl tanışayım yoldan geçen biriyle mi napıyım ben

• 1ay

Tanis ne olacak ki

• kurslara falan git

1|0
    0|0
  • İş okul hayatında olur sonra evde duramazsın zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...