Türkleri sevemiyorum nedeni nedir sizce?

öncelikle türklerden hiç hazetmiyrum annem babamda türk onlardanda haz etmiyorum gereksiz bir toplum sorum şu askeri bedelli yapmayı düşünüyorum kaç para vermem gerek

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Buda yenı moda oldu Türklerı sevmemek dıkkat cekmek ıcın kendınıze sovduruyonuz yazık

0|0
    0|0
    • 1ay

dikkat çekmeye amacım yok siz gelmeyin ben içimdeki hisleri barındırıyorum

• 1ay

saygı sadece istediğim ama duyulmuyor malasef

• 1ay

bende duymuyorumm

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmek zorunda değilsin sevmeyebilirsin bedelli konusuna da bişey demiyorum devlet hak olarak çıkartıyor kafana göre yapmıyorsun çıkarsa hakdan yararlanmanı devlet sağlıyor zaten diğerlerine laf düşmez yasal çerçevede yapıyor. Fakat topluluk ortamlarda hakaret etmeden sevmediğini söylemelisin sevmek zorunda değilsin bende sevmiyorum çoğunu ama sevdiklerimde var ben Türküm bu arada. Yurt dışına gidebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• utanmalısın bunu sormaya varlığım türk varlığına armağan olsun ne mutlu türküm diye-bile-ne...

0|0
    0|0
    • 1ay

neden ki ben sevmiyorum yani özgürüm neden bu kadar kabasınız

• 1ay

ilkokulda yağmurun altında titreyerek andımızı hiç okumamış kadar kötüsün sen de

• 1ay

o değil biride yazmış şehitler falan bana olmuyorki bu şehitler ben şehitlere kötü bir şey mi dedim sanki

• Babani bir arastir senin soyun belli degil gibi sanki 👊🏼

0|0
    0|0
  • turkler de sana bayiliyodu tabi..

0|0
    0|1
    • 1ay

bayılmasın zaten bende onlardan haz etmyorum gelişmemiş hepsi

• bir ge ber git ya

0|0
    0|0
    • 1ay

şu ülkede kalmaa devam edersem gebereceğim evet

• 1ay

bir italyanlar gibi asil ve gururlu değilsiniz hepiniz kaba ve gelişmemişsiniz

• 1ay

tamam hanımefendi alalım dışarı sizi izninizle

• Senin görüşün sevmek zorunda değilsin ama benim Irkıma gereksiz diyemezsin Şerro.

0|0
    0|0
    • 1ay

ilk dediğin için teşekkür ederim ama son dediğin için sana iade ederim

• Neden peki?

0|0
    0|0
    • 1ay

kokuşmuş oldukları için

• Kan ya da süt bozukluğu vardır. Başka ülkelere başvur, iltica talebinde bulun.

0|1
    0|1
    • 1ay

türkiye vatandaşıyım ve askere gitmek zorundaymışım ben hayatımda insan öldürmedim askere nasıl gidedyim elime silah almadım askere gidiceğim para sıkıntı değil 30 bin de olsa veririm

• 1ay

Babam asker ve askere giden herkes insan öldürmüyor. Askerde herşeyin eğitimini alıyorsun. Ayrıca, vatan savunmak ile insan öldürmek farklıdır. Vatan, namustur. Bedelli askerliği takip et , ya da yurtdışına kaç orada yaşa. Seni tutan yok.

• 1ay

tutma zaten napiyim bu kokuşmuş ülkeyi zaten gidiceğim

• Çıktıgı yumurtanın kabuğunu begenmiyor suna bak bizde senden hazetmedk şimdi naapalm mal ya

0|0
    0|0
  • şerefin yoksa normal

0|0
    0|0
  • Askerliğini bedelli yapmak isteyebilirdin ona lafım yok fakat Türkleri neden sevmiyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

gelişmemiş hepsi ondan

• 1ay

Hepsi demiyelim %50si mazoşist toplumuz çünkü. Bu ülkede "ben götünün kılıyım" diyen insanlar var ya

• 1ay

aynen

• Madem turkleri sevmiyosun git yabancilara sor

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşıyosun türksün ama Türkiye yi sevmiyorsun. Anormal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu ülkenin sana da senin paranada ihtiyacı yok vatandaşlıgını iptal edip s. gidebilirsin.

1|0
    0|0
    • 1ay

birinizde insanca karşılasın şu sorumu

• 1ay

Bilader anlamanı beklemedim zaten o askerler sen rahat yaşa uyu diye nöbet tutup savaşıyo ama hain için orda nöbet tuttugunu bilse kendisine söverde yine de ülkem için dururum der. Seni burda zorla tutmuyolar. Vatandaşlıktan çık parada vermezsin. Hem italya gelişmiş iyi bir ülkeymiş ya rahat rahat yaşarşın

• 1ay

Yahu şehitler ne alaka şimdi ben şehitlere laf söylemedim vatanı için hizmet ediyorlar güzel
      ama bana değil millete hizmet ediyorlar ben zaten italyaya gidiceğim buna gerek yok

• Türkü söyle, Türk ü sev. 😉

1|0
    0|0
  • Ülke güzel ınsanlar berbat. Sevmemen normal.

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen öyle insanlarını sevmiyorum zaten ülkeyide sevmiyorum ama daha çok insanlarını

• 1ay

Çoğumuz saf bir irktan değiliz. Farklı genetik karisimlara sahibiz. Türk olupta gerçekten düzgün çok insan var. Konu daha çok sosyal ortam ve egitimle alakalı. Bu milletin bu kadar geriletilmesi yüzlerce yılın birikimidir. Kolay kolay da toparlanmaz.

• 1ay

sonuçta 80 milyonda aynı değişen bir şey yok soy önemli değil aynı değillermi hareket tavır olarak

• soyunda şüphe olduğu kesin..

1|0
    0|0
    • 1ay

annemin dedesi yünanistanlıymış

• bence bu ülkeden defol git para falanda verme

1|0
    0|1
    • 1ay

hatta vatandaşlıktan bile cık madem sevmiyosun ama köpek gibi mecbur kalıyosun

• 1ay

neden çıkayım insanlarıyla dalga geçmek hoşuma gidiyor azcık eğlenip gidiceğim kokuşmuş türk nesli avrupaya bakında insanlık öğrenin

• 1ay

bence annen kokuşmuş senin avrupaya gitmemiş avrupadan haberi olmayan okul çocugunun birisin uza hadi

• türkmüsün? neden hazmedemiyon?

1|0
    0|0
    • 1ay

sevmiyorum gelişmemiş bir ülke insanları berbat şu ülkeden utandığım kadar utanmadım

• 1ay

aslında haklısın bir bakıma

• türkler seni sallamadığından mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

ben onları sallamıyorum

• 1ay

dilim olsa sorardım ama malasef yabancı siteler bilmiyorum ve dilim fazla yok

• 1ay

valla gardaş bazen bende sevmiom biliyonmu? sanaada hak veriom la

• Türkiye li olunmaz Türkiye li doğulur.

1|0
    0|0
  • önündekini kestir poponu siktigim

1|0
    0|1
  • Neden sevmiyorsun? Sen geliştin mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

elbette geliştim

• 1ay

Nasıl geliştin bir anlat, yani kendine gelişmiş demeni sağlayacak olan ne