Kendimi Kötü Hissettim Bu Bana Yapılır Mı?

Dün şakalaştıgım arkadaşımın yüzüne yastık fırlattım gözüne geldi. Ağladı falan peşinden gittim banyoya gidip kapıyı suratıma çarptı. Biraz alındım aslında özür diledim falan ama tamam tamam bir şey yok dedi. Bu olaydan sonra kimseye el şakası yapmayacağım. Cidden yaptıgı zoruma gitti ne yapmalıyım?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşın biraz sert çıkışmış sonuçta bilerek gözüne gelmesi için yastık fırlatmamıssın ki özur bile dilemessin demekki arkadaşının yapısı böyle :/
    Benimde bir arkadaşim basketbol maçı oynarken topu yanlışlıkla yüzüme atmiştı yakın mesafeden tabikide dudağım felan kanamıştı düşün artık :D kiza dediğim tek şey olur böyle hatalar sorun yok demiştim. Bazılarının canı kıymetli oluyor malesef 😁

1|0
    0|0
    • 1ay

İşte keşke senin arkadaşına yaptıgın gibi yapsaydı bilerek yapmadım ki çünkü :( sonra normal konuşmaya devam ettik ama ben kötü hissediyorum.

• 1ay

Şimdi herkesin tavrı yapısı farklıdır kimi alttan alir benim gibi kimide böyle çıkışır arkadaşını kırar :/
      Ama aranizdaki sorun çözüldüyse sıkıntı yok kötü hissetmene gerek yok arkadaşlar arasında olur böyle ufak tefek anlaşmazlıklar yani benimde oluyor bazen sinirli anıma denk geldiğinde arkadaşlarımı kırdığım :) takma kafana.

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok kötüsün yaa bu yapılırmı resmen eşşek şakası sfjdjs

0|0
    0|0
  • essek ile saka yapmayin yokk nasildi o laf unuttum hhaah

0|0
    0|0
  • Çocuk musunuz ya 😤😤😤😤😤😤

0|0
    0|0
  • Can acısıyla öyle davranmıştır düzelir zamanla üzülme..

0|0
    0|0
  • Saçmalaama olur öyle şryler fazla takma bir biskrem al reklamın geyiğini yao

0|0
    0|0
  • Senin yaptıgının yanında az bile bence

0|0
    0|0
  • Sende mallık yapmışsın am-k öyle şaka mı olur.

0|0
    0|0
  • El şakası mi? . Cinayete sebep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adamın yapacan şakayı, arkadaşın kaldıramamış

0|0
    0|0
  • Hata sende.

0|0
    0|0