Babam müstehçen videolar izliyor?

babamın telefonunu karıştırırken mustehçen videolar izlediğini gordum ve psikolojim altust oldu annem varken neden bunlara sığınır anlayamıyorum erkeğin doğasında var demeyin dini anlamda göz zinası bu ve yanlış birşey, Allah göz zinası yapmamak için evlilği emretmiştir. Bu durum beni çok farklı bir psikolojiye soktu babamdan iğreniyorum , kızı yaşındaki kızların ahlaksız videolarını izliyor sizce ne yapmalıyım geçenlerde biraz laf soktum anladığımı bilsin ve yapmasın diye ama halen devam ediyor masum ayaklarına yatıyor anneme soylemeli miyim sizce yardım edin

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sen burdaki bazı erkekerin yorumlarına bakma, kendılerı sureklı bel altına çalıştığı için butun erkeklerı oyle gostermeye ve kızlara da kanıtlamaya çalışıyor gıbı saçma bı hallerı var.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikler öyle amaaan ne olacak çok normal demekten başka bir zihniyet yok bunlarlda

• 1ay

Tesekkurler, ne yapiyorsun? Ne yaptin bu durumu.

Erkekler Ne Diyor 15

• Konuyu cidden objektif biçimde araştırırsan, dinlerin insan doğasına uygun olmadığını anlarsın.

Sana ne la babanın cinsel hayatından? Seni alakadar dahi etmez bu konu.

Aynı Allah savaşta esir aldığın kadınları köle edip cariye yapmana müsaade ediyor, sence bu çok mu normal?

0|0
    0|0
    • 1ay

Dinsiz arkadaşlar yorum yapmasın bir bok anlamazlar benim halimden

• 1ay

Senin söylediklerinin beni güldürdüğü kadar güldüremiyordur.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp, bu devirde bu konuda bu kadar cahil olmanın tek gerekçesi salaklık olabilir.

• 1ay

Tamam canım hadi sen git p*rno izle bana laf yetiştirme

• Zinadan filan bahsediyorsun ama şunu unutma. İslam kuralları insanin doğasına aykırıdır. Ayrıca ıslamı bu kadar onemsiyorsan bir kız olarak burada bulunup karşı cinsle iletişim kurman. 18 +

0|0
    0|0
    • 1ay

18+ görüşleri okuman da sakıncalı.

• 1ay

Nerden nereye çekmişsiniz burada bir kızın psikolojisi söz konusu iyice bozuyorsunuz susun

• 1ay

Susun mu? Çok ayıp..

• sanane ya ananla birlikte bakıyolar belki ne biliyon ne karışıyon milletin cinsel hayatına en sonunda kulanı cektirecen o olacak

0|0
    0|0
  • erkek işte.

0|0
    0|0
  • bence olaya duygusal yaklaşıyorsun gibime geldi. evet izlememeli ama onu ona iten bir nedne olmalı. annen isteklerini karşılıyor mu peki bunu biliyor musun ya da anneni sıkıntıya sokmamamk için kendince isteğini gidiriyordur.

0|0
    0|0
  • anana söyle adamla ilgilensin

0|1
    0|0
  • haha ne alaka ya her erkek ızlıyodur yaşlısı bile... bence buyutulcek bısı yok.. anenle yapsa nolcak doymustur artık ınsan farklılıkıstıo

0|0
    0|0
  • Annenin de sorunu olabilir eğer sorumluluklarını yerine getirmiyorsa.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle soleme ne kadar laf soksanda anlamaz en azindan annene soleme

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yapıcam o zaman psikolojim bozuldu içime ata ata

• 1ay

Annene solesen nolur ki oda bole bole yapma demeye bile utanir o teli bidaha eline alma derim

• Onun şeyi kelmi sen nasıl dunyaya geldin saniyosun

0|0
    0|0
  • annenle eski havalari kalmamistir

0|0
    0|0
    • 1ay

Anneme soylemeli miyim bu durumu

• 1ay

sonra hamile kaldi.. o gunden sonra seks hayatimiz bitti.. erken donem dusuk yapti.. kendini cabuk toparladi ama biz ancak ayda bir - o da zorlayarak diyelim sevisebiliyorduk

• 1ay

bana hergun desen seks yapabilecek biriyim.. bana yetmiyordu.. ben de o olmadigi zamanlar p*rno izliyip masturbasyon yapiyordum

• internet teknoloji bazen başa bela işte

0|0
    0|0
  • patronun öğretmenın ya da başka tanıdığın o yaşta bırı olsaydı bu kışı yıne nefret edermıydın. baban sağlıklı bır ınsansa cınsel hayatıda aktıfse çokta tuhaf bır durum değil hem ne bılıyorsun belkı annenle syredıyorlar. yanı annenı bı kadınla aldatsa tamamda p*rno yanı

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim yaşındaki kızların üzuvlarını gormesi mi normal kızı yaşında hepsi ha dışarda milletin üzuvuna bakmış ha ekranda bakmış aynı şey

• Sence de fazla abartmıyor musun? Evet baban evli ve ihtiyaçlarını doğal yoldan giderebilir ama annenle aralarında ne olup bitiyor bilemezsin ayrıca mastürbasyon her erkek için özeldir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Allah göz zinasını engellemek için evlenin demiş bu çok yanlış bana nasıl örnek oluyorlar

• 1ay

Haklısın sana katılıyorum o videoların izlenmesi zaten günah olan birşeyde günah değil demek dahada kötü insanı dinden çıkarır insanlar kendisine çeki düzen verse şeytana uymasa daha ahlaklı bir toplum içinde yaşardık ama malesef ki ister istemez herkes yanlış biligileniyor...

• Sanane kızım adamın ozel hayatından o senin telefonunu kurcalıyor mu adam yaşını başını almış bir iki video izlemişse nolmus yani

0|0
    0|0
    • 1ay

yani sizde yapabilirsiniz bunu, tüm erkekler aynı :(

• 1ay

#Gizlikullanıcı sende kendine iyi bak, kırdıysam affet

• 1ay

@Karkız eyvallah

Kızlar Ne Diyor 7

• Başkalarının telefonunu karıştırman asıl problem bunun farkında mısın?

İnandığın din ayrıca diğer müslümanların ayıbını örtmeni de söylüyor ama sen bunun yerine babana laf sokup, onun özel hayatını burada bizlere anlatmayı tercih ediyorsun.

0|0
    0|0
    • 1ay

İsim verseydim elbetteki sorun olurdu burada psikolojisi bozulmuş bir kız var çare bulamayıp burada insanlardan destek almaya çalışan mümkünse sen yorum yapma olmasan da olur yazanlar yazdı zaten eksik kal

• 1ay

Psikolojin bozuk değil şımarıksın sadece.

• 1ay

Aramızdaki fark sen böyle şeylere alışkınsın ama ben değilim bu kadar

• bence çok ayıp, yoldan geçen kızlarada bakıyordur kesin, Çok ayıp evli bir adamın kızı yaşındaki absurt videolar izlemesi normal değil.

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl davranmalıyım lütfen bişey soyle

• İzlesin adam o kadarda üstüne gitmeyin ya yazik

0|0
    0|0
  • Muhtemelen annenle beraber izliyorlardir zaten.

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl atlatıcam bu durumu babama karşı iğreniyorum

• 1ay

Normal bir sey bu. Igrenecek bir durum yok.

• 1ay

durumu normal karsılayan arkadas t sevılıyorsun bende ızlıyorum sık sık olmasada :)

• Yuh ne terbiyesizce öyle videoları izlemek sevmek bence ahlaksızca. Aldatsın daha iyi

0|0
    1|0
    • 1ay

Ne yapmalıyım sence anneme söyleyeyim mi babama nasıl davranayım

• 1ay

Bence söyleme belki annenle izliyorlardır boşver karışma unutmaya çalış :)

• Kötü bir durum ben ve arkadaşım da yaşadık bunu

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yapmalıyım bu durumda

• 1ay

Bişey yapma takma boşver. Ben taktım taktım nefret etmistim babamdan yüzüne bile bakmiyodum yanlışlıkla gulsem hemen ciddilesiyodum falan kac yıl böyle sürdü ama yorucuydu takmamaya başladım artık hem 3 günlük dünya

• Benim babam da izliyor ama bakmasaydın keşke bende baktığıma pişman oldum

0|0
    0|0
    • 1ay

Özellikle bakmadım tesadufen gordum nasıl atlattın peki bu durumu

• 1ay

tabi ki annene istersen tavsiyelerim olur ama bunu sen nasil diyecenn

• 1ay

@SemihKarabag hiç bilmiyorum

Yükleniyor...