Babamla asla güzel bir ilişkimiz olmuyo?

19 yaşındayım bu yaşıma kadar babamla samimi olarak adam akıllı hiçbir şey yapmadık onun yanında her zaman kendimi baskı altında hissediyorum her an bir hata yapıcam da bana fena kızacakmış gibi hissediyorum.

Dün misafir vardı annemin amcaları. Komşu wifi şifresini istemiş babam git şifreyi ver dedi. Yemekteydik.'Dur baba şu an yemekteyiz wifinin sırası mı yemeğimizi yiyelim sonra'dedim bişi demedi. Akşam anneme diyo o şerefsiz köpek gibi resmen bana saldırdı milletin içinde benle nasıl konuşuyo filan. Napmışım ben yaa :(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• hahhaha bosver olur öyle

0|1
    0|0
    • 1ay

Artık evde bulunmak istemiyorum ya ne kadar uzak olsam bu evden o kadar rahat oluyorum hayat daha güzel

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tek sende değil herkesin başında var bu kız erkek farketmiyor da

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Babanın sert bir mizaci olabilir bu nedenle konuşmalarına daha dikkat edersiniz birden bence annenin bunu sana anlatması yanlis

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır annem bana anlatmadı ki eve geldi anneme karşı yüksek sesle bunları söyledi haliyle bende duydum yani odada oturuyordum

• 1ay

anladım babanı Braz daha alttan al

• 1ay

Biraz sorun oldu sonra da takmadım. Zaten kendisiyle çok az konuşuyoruz ev içinde bazen görmüyorum bile yani alttan alsam da almasam da değişen bişi olmuyo

• (Dur baba şu an yemekteyiz wifinin sırası mı yemeğimizi yiyelim sonra) böyle ters bir babaya sahipken bunu milletin için de bu şekilde söylemen yanlış ben olsam takmam çocuğum böyle birşey dese hatta yanlış olarak da görmem o an ama sen babanın ters olduğunu az çok biliyorsundur bu yüzden bu tarz değilde mesela yedikten sonra gitsem olur mu diyebilirdin yanlış anlama sen de sıkıntı olduğundan değil baban anormal ters bir tip olduğundan böyle diyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet babam sürekli sinirli onun yanında kendimi baskı altında hissetmemim rahat olmamamın sebebi de bu yani. Lafa gelince kendisi dört dörtlük bütün sorun çocuklarında asla özeleştiri yapmıyor.19 yaşındayım sonuçta köpek şerefsiz laflarını da haketmiyorum bu olay için

• 1ay

tabi ki haketmiyorsun ama bu yaştan sonra o adam değişmez malesef senin alttan alman daha dikkatli olman gerekicek çok zor biliyorum Allah sabır versin

• Saçma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver hep aynı hepsi ne yapsan boş

0|1
    0|0
  • Baban Şizofreniye Bağlamış Gidiyor Dostum :D Öyle Davranılırmı Ya Saçma Sende Kazık Kadar Adam Olmuşsun Yani :) 12 Yaşında Çocukta Değilsinki Böyle Saçma Nedenlerden Dolayı Küfür Falan Etsin

0|0
    0|0
    • 1ay

İşte yaa ne demişim anasını satayım ya gün boyu odadan da çıkmadım tek yaptığı sıkıntı oluşturmak adama sınava hazırlanıyoz bide bu saçmalıklarla uğraşıyoz

• 1ay

:) :) Yaşın 19 bir 23 24 Ol Kendi Paranı Kazan O Zaman Geçici Olarak Ayrı Eve Çıkarsın Belki :=)

Yükleniyor...