Çok zoruma gitti. Haksız mıyım sizce? Siz olsanız ne yapardınız?

1,5 aylık evliyim. Yeni bir ailenin içine girdim. Maalesef 2 tane eltim var. Sevdiğim adamla evlendim.2 yıl çıktık. Herkes bana karşı birlik olmuş, yalnız hissediyorum kendimi. Dün eltimin çocuğunun 40 mevlüdüne gittim. Diğer eltim ''hoşgeldin'' demedi bana. Ben bunları haketmedim. Huzursuz oldum, yalnız hissettim kendimi. Pek konuşmak istemediler benimle. Halbuki herkesin hatasını, yanlışını biliyor olmama rağmen hep sustum. Onlara sinirlendiğim için feysimi tamamen kapattım. Mevlüddden de erken çıktık.Öyle olması lazımdı çünkü. Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

• İstenmeyen gelin olman, eltilerinden güzel olman veya konuşman ile çevreni etkileyen kişiliğin varsa bu eltilerin sana karşı cephe almasına neden olur. Ya evini ayıracaksın onlarla mecbur olmadıkça bir araya gelmeyeceksin ya da vurdum duymaz olacaksın.. En son çare eşine ya ben ya onlar diyeceksin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• "Tek gerçek algılanan gerçektir" der Andy Warhol.
    Sen neyi nasıl algılarsan tek gerçek odur.

Diyelim biri sana hakaret etmek istedi ve "eşek" dedi. O zaman eşeğin gözlerini düşün. Demek ki gözlerimi beğendi ki bana eşek diyerek iltifat ediyor diye düşün ve "teşekkür ederim" de "senin de gözlerin çok güzel" diye tamamla cümleni.

Eltin sana hoşgeldin demedi çünkü artık seni aileden biri olarak görüyor, misafir olarak görmüyor demektir. Bir de böyle düşün bakalım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sen haklısın. Ama yaşın küçük diye böyle yapıyor olabilirler. Şımarık izlenimi veriyor diye düşünmüşlerdir, olmamasına rağmen. Böyle şeyler çok olur

1|0
    0|0
  • ıyı yapmışsın ama ıyı gecınmeye bak cunku onlarla cok yuz yuze geleceksın hatalarını goz yum ve onlar bır gun anlar duzelır ne kadar zıtlaşırsan o kadar kotu olur benımde eşim eltısıyle cok kez tartışmıştır ama ben hep ıyı gecn dıyorum sımdı ıyıler

1|0
    0|0
  • canım benım nedesem bılemedım kelımeler boğazıma düğümlendi. takma dıcem ama yıne takacksın bılıyorum. bunu kocanla konuştunmu?

1|0
    0|0
  • 19 yaşında ve 1.5 ay evli ilginç.

Mesleğini eline almalıydınn

1|0
    0|0
  • Onlar seni umursamıyorsa sen de onları umursama. Takma onları. Boş ver.

1|0
    0|0
  • ayrı eve çıkman lazım senin.

1|0
    0|0
  • niye böyle oldu onu da bir düşün

1|0
    0|0
  • Uzak durmaya çalışırdım

1|0
    0|0
  • bence evlendiysen faceni acma. ikinciside düzelir inşallah oluyor böyle düşüncesizlikler onlarda farkına varırlar inşallah Rabbim mutluklar nasip etsin kardeşim

1|0
    1|0
  • sabretmen gerekiyor sen hep güleryüzlü ol bırak onlar kötü olsun sen iyi olmaya devam et

1|0
    0|0
  • Hakssizsin

1|0
    0|0
  • haklisin reyis

1|0
    0|0
  • Seni kücük görüyor insan gibi davranmıyorlarsa hiç gitme eşin de destek olsun sen kendi kendine yetmiyor musun sanki.. onlara ihtiyacın yok komşu edin arkadaş edin onlarla takıl

0|0
    0|0
  • yanlis yapmislar seni uzen uzulsun

0|0
    0|0
  • kocanla konuştunmu bilmiyorum ama daha yeni evlisiniz kocanın tarafını kötülersen baştan hmm olabilir der ama bunların sayısı artarsa senin tarafını tutmayabilir o yüzden nekadar sinirli hissetsende bence onları öv ona zaten kendiside görüyordur durumu ama buna rağmen onları savunuyor diyip daha çok sevecektir seni

1|0
    0|0
  • : ))) komiksin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Senin yerinde olsam umursamazdım ben de yüz vermezdim.
    Ki zaten normalde de herkese yüz vermeyen kişi ben oluyorum :D Aynen öyle davran.

1|0
    0|0
  • Gidip gelmeyin birbirinize bide kardeslerin böyle deme kocana seni yanlis anlayabilir uzak akraba olun birbirinize

1|0
    0|0
  • bak susarsan tepene çıkarlar son geldigin için belkide daha benimsememiste olabilirler ama susma bence

1|0
    0|0
  • Herkes birbirini sevmek zorunda degil ki, cekememezlik olayi cok olur fesat kalblerde. En güzeli sen uzerini duseni yap kendine olan saygini yitirme yaptiklarini onlar görmezse görmesin senin aklinda soru isareti kalmasin. Ama daha cok yenisiniz bunlari kafaya takipta caninizi sıkmayin. Face falan kapatmak biraz cocukca. Onceden onlar var miydi hayatinizda hayir? Degil mi. Normal duzenine devam et. Isteyen sizinle sohbet eder istemeyen etmez.

0|0
    0|0
  • Benimle yaşıtsın ve evlendin mi :o

1|0
    0|0
  • Onlara inadina gül. Hani bu sefer iste hic yüzü gulmuyo cok somurtuk diye anlatırlar seni. Ordakilerle cevrendekilerle tanışmaya kaynaşmaya çalış

1|0
    0|0
  • Umursama gormezden gelmeye calıs

1|0
    0|0
  • Araniz kötüyse yalandan hosgeldin demesinin bir önemi yok. Hic bir düzenini de bozma mecburen akraba de gec

1|1
    0|0
  • Onlar seni umursamıyosa sen de öyle yapacaksın.

1|0
    0|0
  • faceni kapatman ne alaka

1|0
    0|0
  • Allah kolaylik versin bazilari öyle gelini ezme düsüncesi var kafalarinda hep yilma altta kalma yoksa daha cok üstüne gelirler tabmiyormus gibi yap suratin bile asilmasin sen kimsin tavirlari kullan

0|0
    0|0
  • Bence sen elinden geleni yapmışsın gerek Yok saçma davranıyorlar boşver

0|0
    0|0
  • yapılcak bişey yokki sıkıp dişini oturcaksın evliliğin tek sıkıntılı tarafı bu olsa gerek ya Allah yardımcın olsun ama üzülüpte sağlığına zarar verme sağlığın herkesten herşeyden daha önemli takma düşünme bunları

1|0
    0|0
  • Aynısını yapardım

1|0
    0|0
Yükleniyor...