Neler yapabilirim?

Hayatımda istikrar sağlayamadım, hiç birşeyi canım istemiyor, evlenmem için sürekli bir baskı var, evlenmekte istemiyorum, bir tarafım sürekli eksik gibi sanki tamamlayamadm, yanlızlığı tercih ediyorum çok zamanlar,
benim yasım 26, 16 yasindayken bir kızla tanıştım cogu zaman aramzda mesafeler vardı, ama hiç ayrılmadık cok seviyoduk birbirimizi en azndan ben öyle hissediyorum, tam 5 sene oldu ayrılalı, aklıma gelince bile gözlerim doluyor, o olsaydı belki hayatım cok basarılı olacaktı, herseyi suclusu o gibi ama onada toz konduramiyorum hala, simdi nişanlandı bu hafta sonu, gittim hediyesini verdim, kendime gelemiyorum, dahada sogudum herseyden onu orda gorunce, bilmiyorum aklimi bile toparlayamiyorum Şu an ne yazacagimida bilmiyorum, ne soracagimi da bilmiyorum, ne yapcam ben?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin işin gerçekten çok zor. Çünkü sorunu daha belirleyemeden cevap bulmaya çalışıyorsun. İlk önce hayatında seni en çok rahatsız eden şeyi belirle. Sonra ona nasıl çözümler bulabileceğini görmeye çalış. Sen tam olarak neyden şikayetçi isen biz de ona göre çözüm bulamaya çalışırız. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...