Kızlar, Dini Kına Organizasyon?

Bayanlar kınami dini bir organizasyon ile yapmak istiyorum ama hiç bir fikrim yok. Sizce nasıl olmalı? Hiç öyle bir ortamda bulundunuz mu? Kur'an tilaveti, evlilik üzerine sohbet ve birkaç ilahi ile nasıl olur kına? Fikirlerinizi benimle paylaşır mısınız? Bu arada lutfen fikri olmayan , hiç duymamış olan boş boş yazıp asabı mı bozmasin ! Dalga geçecek olanlar da az otede dalgasına baksın !

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle tebrik ederim. Evet çok güzel oluyo. En yakın kiz arkadaşım da dini kina ve dini düğün düzenledi. Kinasi ilahi ile yakildi. Cok huzur verici oldu. Sormak istedigin olursa sorabilrisin. Tekrar hayırlı uğurlu olsun. ;)

1|0
    0|0
    • 1ay

Çok teşekkürler:) organizasyon sıralamasi basıldı kına da. Yani ilk ne yapıldı sonrasında neler yapıldı? Söylersen çok sevinirim :)

• 1ay

İnşallah çok teşekkür ederim güzel duaların için Allah razı olsun :) Rabbim cümlemize hayırlı eşler nasip etsin inşallah.

• 1ay

Amin amin inşallah 😊

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne güzel olur bnde hiç dini kınaya katildhimi hatırlamıyorum da sen yap mantıklı doğrusu bu millet sende görsün imrensin

1|0
    0|0
  • Güzel olur evet 😊

1|0
    0|0
  • cok güzel bir düsünce fikrim yok konu hakkinda henuz görmedim ama hayirlisini dilerim sizin icin

1|0
    0|0
    • 1ay

Çok teşekkürler, cümlemiz için hayırlısı olsun inşaallah 😊

Yükleniyor...