Sizce Sorumlusu Kim?

Ülkemizde son 1 yıldır binlerce şehit verdik. Siyasi politikalar ve yöneticilerin ağzından çıkanlar ülkemizin kaderini belirliyor. PKK-HDP terör örgütünü saymazsak sizce şehitlerimizin ve ülkedeki her gün yasadığımız güvensizlik duygusunun sorumlusu kim?

• AKP
    43% (3)100% (3)60% (6)Oy Ver
  • CHP
    57% (4)0% (0)40% (4)Oy Ver
  • MHP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• sorumlusu herseyde bir cikar bir yardim olsun ülkeyr para girsin göz onunde olalim diye cirpinan cumhur baskanimiz, eli acik musluman bir milletiz yardima muhtac olanlara yardum ederiz tabii ki ama vatandaslik vermek ne o ulkenin irki senin dostun degil ordaki masum insanlarin bir sucu yok ama sinirlarda ve kamp yerlerinde bu isi cozebilir vatandaslikta vermisken tum suriyelilere bizren cok nufuslari var kim bilir irklari bizim ulkemize girse tabiki kendi ulkelerini savunacaklar ve ABD nin bizim dostumuz oldugunu dusunmeleri gibi sacma seyler kurmuslar o ulke onca silahi gotunden cikarip vermiyo arkadasina ABD var ve hicbi ulke hicbir baska ulkeyle dost olamaz gecmiste savaslarda da olmadi simdi de olamaz millet kendi irkina savas acarken dostlugu reddederken ABD nin nesini dostluk olarak goruyo bilmiyorum. Böyle ahmakca dusundukce bir olup zaten bizi yok edecekler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• CHP.

0|0
    0|1
    • 1ay

niye gizli yapiyosun kendini. iktidarda chp mi varda o sorumlu. ben mhp liyim

• 1ay

akp tertemiz zaten size göre

• 1ay

AKP tertemiz demedim
      AKP olsun mhp olsun bir yana ama CHP bir yana göz göre göre o teröristlerle iş birliği yapan oydu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...