Çok mu şey istiyorum?

Başımızı sokacak sıcak bir yuvamız olsun. Hayırlı evlatlarımız olsun. Tüm yakınlarımız sağlıklı olsun. Daha fazla şey istemiyorum. Evimde oturup eşime, çocuklarıma hizmet etmek istiyorum. Çalışmak istemiyorum. Eşimin kazancıyla yetinip tutumlu hareket etmek istiyorum. Aza kanaat etmek istiyorum. Çok mu şey istiyorum?

0|1
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• herkes senin gibi olsa dünya çok güzel yaşanılası bir yer olur çok değil hatta diğerlerine göre çok az şey istiyorsun inşallah Allah gönlüne göre werir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• kesinlikle çok bir şey istemiyorsun Allah gönlüne göre verir inş.

1|0
    0|0
  • Herkes senin gibi olsa keşke kimi yatta katta mutluluğu arıyor kimi sevdikleriyle mutlu bir yuvada..

1|0
    0|0
  • az bile istemissin be ya. senin gibisi her zaman insanin karsina cikmaz nadir turlerdensin

1|0
    0|0
  • Çokbişey istemiyorsun, bende aminn diyorum kardeşim.

1|0
    0|0
  • herkesin hayali ama çalışmadan olmuyor

1|0
    0|0
  • sadece doğruluğuna inandığın bir insanla bunların hepsini gerçekleştirebilirsin... sadece önemli olan o kişiyi bulmak...

0|0
    0|0
  • belki evet belki hayır,

1|0
    0|0
  • yoooo allah bereket ve huzurlu yuva versin

1|0
    0|0
  • Bizde onu istiyoruz

1|0
    0|0
  • inşallah hepimizin olur dedğin şeyin herkes hakk ediyor Rabbim hakkedene versin inşallah amin

1|0
    0|0
  • hiçbir zaman azla yetinen daha fazlasını istemyen bir kadın görmedim ilk başta hepsi böyle der evlendikten sonra şu lazım bu lazım bunu alsak olmazmı buna paramız yetmiyor değilmi şu hediye almış karşılık gitmesi lazım oturma varmıs bira para lazım çarşıya gidicez biraz para lazım liseden arkadasşarım kafeye gidelim dedi buluşma yapıcaz izin verirmisin vs vs ben hiççç inanasım gelmiyor

0|0
    0|0
  • aynından bide bana ama sogan olmasın

0|0
    0|0
  • Benimle evlerimsin

0|0
    0|0
  • Çok veya az bunlar görecelidir.
    Misal karınca yiyen sana göre sadece bir karınca yiyendir ama karıncaya göre cellattır.

0|0
    0|0
  • Baya zor istekler

0|0
    0|0
  • cv yollarmısın evlilik başvurusu için bir görüşelim :)

0|0
    0|0
  • Herkese senin gibi bir kanaatkar lazım.

0|0
    0|0
  • yoo ne var ki bunlarda son derece normal istekler.

0|0
    0|0
  • evet çok şey istiyosun.

0|0
    0|0
  • gerçekmisin sen bir kadından bunları dumak mümkünmüymüş

0|0
    0|0
  • Guzel düşünüyorsun aferim bu dusuncenden hiçbir zaman vazgeçme

0|0
    0|0
  • Onların hayali ile yaşayıp olmayınca kötü oluyor

0|0
    0|0
  • Bu zamanda, çok şey istemeyen hatun! İlginç...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...